игра покер во дивиот запад

нема повеќе достапни заедничка меморија слотови

Да започне во вториот квартал од оваа година Microgaming има видената Замокот Градител II слот, продолжение на блокбастер насловот на истото име лансиран во 2013 година во партнерство со RabCat.Замокот Градител II, пет ролна, ниво-базирани слот, се надоврзува и на оригиналната игра, која се премостени онлајн игри на среќа и социјална gamification.Еден сосема нов свет ќе функција во продолжение, со нови unlockable достигнувања, како играчи ниво нагоре за да се изгради 75 замоци од материјали собрани во рок од 15 царства.Играчи може да изберете од три аватари, секоја со различна приказната и различен сет на функции, кои во интеракција со повеќе од 300 карактери во играта.Голема достигнување и куп предизвици ги охрабри играчите прогресија како да ги подобрат своите аватари ниво на вештина."Имавме голем успех со Замокот Градител, отворањето на играта да над 80 оператори во светот, Томас Schleischitz, главен извршен директор и основач на RabCat објаснува игра покер во дивиот запад. "Втората рата обезбедува продолжен игра и висок реприза вредност по пат на повеќе царства, повеќе нивоа, и повеќе achievements игра покер на интернет колумбија. By прифаќање на концептот на отклучување содржина и континуирано напредување, играта поттикнува играчи да се вратат назад за повеќе."Замокот Градител II оди во живо да Microgaming и Quickfire оператори на десктоп и мобилни во Q2 2017."Ние сме биле многу возбудени за почетокот на Замокот Градител II, игра која е дизајнирана со gamification во првите редови и дека успешно испрати играчи на една авантура да се изгради на најдобрите на замоци," Дејвид Рејнолдс, Игри Издавач на Microgaming рече."Со повеќе ликови, царства и замоци од својот многу популарен претходник, ние очекуваме во оваа игра да се биде голем успех.Фокусот е да се прошири на играта на животниот циклус и ги задржи играчите ангажирани како тие да се качат на епска авантура." Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa Infopowa вест е главен на Casinomeister вестите од 2000 до 2019 игра покер на интернет со твоите пријатели. Брајан Cullingworth беше главен автор, соработник, и беше еден од повеќето видни лица имам некогаш познат вклучени во онлајн казино индустријата.Првпат се сретнаа во јануари 2001 година во МРАЗ во Лондон каде што се забележани него ќе говорница да кабина интервјуирање онлајн казино, софтвер и лиценцирање надлежност претставници.Брајан беше, исто така, силно се вклучени со нашите форум како "Jetset", тој беше ангажиран како неформално консултант да eCOGRA, на ОПА, и беше играч застапник кој учествувал безброј оштетениот играчи со своите конекции за да индустрија луѓе.Тој, исто така, објави "Казино Предупредува" преку Infopowa вести за прилично голем број на години.Овие може да се најде во нашите вести архиви.Неговото заминување во февруари 2019 беше мрачен ден за нас.Тој засекогаш ќе биде пропуштен. нема повеќе достапни заедничка меморија слотови.