работни места во коцкање индустрија

сајт покер со пријателите онлајн

ONE: ДИНАСТИЈАТА НА ШАМПИОНИТЕ во СОБАТА ДА СЕ ОДРЖИ ВО XIAN НА 2 МАЈ, ГУАНГЖУ, НА 30 МАЈ И SHENYANG НА 12 ЈУНИ Сингапур: најголемите во Азија мешани боречки вештини организација со 90% удел на пазарот, ЕДЕН Шампионатот™ (ЕДЕН), има најави дека во следните три настани во Кина ќе се одржи во Xian, Гуангжу и Shenyang работни места во коцкање индустрија. ONE: ДИНАСТИЈАТА НА ШАМПИОНИТЕ ќе се одржи во овие градови на 2 Мај, 30 Мај и од 12 јуни соодветно.Настаните што се дел од десет-град турнеја низ Кина во партнерство со МОС во Живо.Извршниот ДИРЕКТОР НА ЕДЕН Шампионатот, Виктор Cui, изјави, "ЕДЕН Шампионатот продолжува со својата нагорна траекторија кон стане број еден спортска организација во светот со серија на ваков настани во Кина.ЕДЕН Шампионатот продолжува да биде пионер со донесување на свет-класа на мешани боречки вештини акција низ Кина, додека кршење како живеат и телевизија viewership евиденција.Фанови од целиот свет може да се подготви да биде воодушевен со адреналин транспорт акција иам најдобри мешани боречки уметници од целиот свет." За повеќе надградби во ЕДЕН Шампионатот™, ве молиме посетете ја www.onefc.com и следете го на Твитер и Instagram @ONEFCMMA и Facebook во www.facebook.com/ONEFCMMA За ЕДЕН ШАМПИОНАТОТ™ Со 90%+ удел на пазарот во Азија, ЕДЕН Шампионатот™ е најголемите во Азија Мешани Боречки Вештини (ММА) организација.Со седиште во Сингапур, на светот повеќето возбудлива мешани боречки вештини организација домаќин на најдобрите Азија мешани боречки уметници и светски шампиони, сите потпишан до ексклузивни договори, на најголемиот медиуми емитува во Азија.ЕДЕН Шампионатот™ соработува со ФОКС и ЅВЕЗДА Спортови за невиден 10-годишно кабелска телевизија се справи со покриеност, која го опфаќа 70+ земји низ светот За МОС Живеат Група Кина МОС Живеат Група Кина 是一个跨领域的演唱会与活动管理公司,公司的重点是为艺人、企业和歌迷创造持久的顶级体验。总部位于中国成都,并在新加坡、马来西亚和台湾设有全球办事处的 МОС Живеат Група China,自2007年成立以来,已成功打造本身的利基市场。集团也曾在中国,香港,多伦多,温哥华,曼谷,台北,新加坡,吉隆坡等地区举办过的演唱会包括五月天、孙燕姿、周杰伦、王菲,陈奕迅与苏打绿等等演唱会。西方演唱会也包括Cranberries, Велур, Avril Лавињ 和Elton Јован 演唱会。 Медиумите Контакт: Loren Мек, ЕДЕН Првенство (e): [email protected] (м): +65 9771 5617 @LorenONEFC Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre веб-сајт покер на интернет швајцарија.