како да се кандидира на покер турнир за добротворни цели

казино nb настани седење табелата

Дали сте подготвени да го прекрши законот?Бисер на Heist, најновите онлајн слот од Магнет Игри, треба да им помогне на своите вешт крадец Џули додека таа планови нејзиниот следната голема покривот.Бисер на Heist е 5 репортажите слот со две прогресивна джакпот и поради тоа се користи HTML5 платформа, играчи може да пристапите до неа и на десктоп и на сите мобилни уреди.Играчи користите прецизност и вештина за да им помогне Џули маневар ласерски-чувано ходници, во обид да се избегне стражарите и да избега со камења додека се третира да возбудлива и извонредно игри искуство благодарение на модерна 3D технологија и во потполност-избрани аудио песна.Играчи имаат шанса да победи на секој вртат во оваа игра која има RTP на 96.5% и три возбудливоста бонус игри, вклучувајќи го "Скрши-Во," Игра Шанса" и "The Heist." Коментирање на нов слот, раководител на игри за Магнет Игри, Томас Нилсен, рече: "Бисер на Heist нуди играчи шанса да се извлечеш со крајна грабеж – без ризик да оди во затвор како да се кандидира на покер турнир за добротворни цели. "Ние секогаш сме во потрага да се создаде најмногу извонредно наслови можно како што продолжуваат да го додадете во нашата постојано расте портфолио и се уверени скапоцен камен Heist ќе докаже хит со играчите," рече Нилсен.Бисер на Heist сега се приклучува на портфолиото на слот за игри предвидени со Магнет Игри, вклучувајќи го и неодамна објави Железничката Express и други популарни наслови како што се Ле Готвач и Печење Ден. како да се кандидира на покер турнир.