Online real money slots machine

казино сан clemente свадба место

Топло на петиците на лансирањето на својата нова онлајн слот, Парични Connection – Sizzling Жешка, и Австриската iGaming иноватор Greentube има дополнително го зајакна својата позиција во Швајцарија iGaming пазарот по подобрување на неговата соработка со Казино Du Lac Genève.Договорот ќе видите NOVOMATIC Интерактивни поделба се тркалаат своите иновативни содржини со Швајцарската оператор е онлајн казино, pasino.ch, кој беше лансиран во ноември 2020 година, откако ќе бидат достапни до клиентите на земјата-врз основа казино за години.На Meyrin имот, кој Greentube Главен Финансиски Директор и Главен Игри Службеник, Мајкл Bauer lauds како "еден од најпрестижните и познати земјиште базирани на казина во Швајцарија," е една од 42 тули и малтер места во сопственост и управувани од страна на Франција е водечка земја-врз основа казино оператор, Groupe Partouche.Клучни партнерство: Објаснување на важноста на партнерството, Главен Извршен Директор за pasino.ch, Arieh Ghnassia рече.. online real money slots machine. "Нашето мото на Pasino е 'Како Ние Работиме Заедно, Како Ние да Победиме Заедно".Работа со Greentube е задолжително за нас со цел да се испорача висок стандард на квалитет на услуги и најдобар играч искуство на нашите играчи.Со докажано досие во Швајцарија и разновидна игра понуда, Greentube портфолиото е совршено прилагоден на нашиот играч потреби.Извршен ДИРЕКТОР додаде, тие имаат "бројни проекти во гасоводот" и соработката со Greentube им помага да ги преземе своите онлајн казино на следното ниво.Дополнителни започна: По успешна интеграција, Казино Du Lac Genève локални играчи се сега во можност да пристапите до Виена, со седиште на фирмата топ-вршење на наслови како што се Sizzling Жешка делукс, Супер Цреша 5000, Среќа Лејди Шарм делукс и Египетскиот-тематските вентилатор омилени, Книга на Ра делукс.Понатаму, дополнителни игри од "Greentube Колекции," на портфолио се состои од сите водечки развивач и снабдувач на игри серија, ќе биде лансирана во текот на 2021 online real poker for money. "Ние сме повеќе од задоволни и понатаму да ја зајакне нашата позиција на пазарот со ова партнерство.Нашата многу добро балансирана и локализирана портфолио на игри има докажано да биде јасно омилени меѓу Швајцарската играчи и овој договор ќе им помогне на pasino.ch се зајакнат своите онлајн присуство понатаму," Bauer додадена на компанијата presser.Доминираат регионот: Greentube соработува со сите од регионот се главните казино оператори од својот прв влезе во Швајцарскиот онлајн пазарот во лето 2019 казино сан clemente свадба цена. Од тогаш, Австриската фирма има зацементира својата позиција на пазарот како топ-ниво на игри снабдувач со својата содржина да биде многу популарен со локални играчи.Дом на Игри прилог: соработка, ги следи лансирањето на овошје-тематските, Парични Connection – Sizzling Жешка, најновите прилог на Greentube е Дом на Игри што е сега на располагање на сите свои Б2Б партнери.На висока нестабилност 5-линија, 5-ролна видео слот, кој обезбедува извонредна победа шанси и сензационен игра доаѓа во комплет со Готовина Врска™ Заклучување и Спин функција и четири джакпот да победи! казино сан clemente свадба место.