Dragonara казино st julians малта

сите во или пати gg покер стратегија

Русија е Primorsky Krai Развој Корп, компанијата задолжен за развој на Primorye Интегрирани Забава Зона го откри тоа е поставено на аукција исклучување на три парцели на земјиште во казино комплекс.На наддавање процес започна минатиот петок, со рок на 28 август за понуди, со индивидуални тендер барањата на сите три страни.Првата парцела на земјиштето опфаќа 7.9 хектари (17.2 хектари), со понудувачот се бара да инвестира $120m и развој на четири-ѕвезда казино хотел кој се минимум 50 игри маси и 300 слот машини.Вториот сајт е 13.78 хектари и е поделена на два дела.Понудувачот се бара да потрошат најмалку $210m на хотел и казино развој кој најмалку 500 слот машини и 100 игри маси.Третиот заговор за аукција е најголемата и ги опфаќа 19.7 хектари, бара од $300 милиони инвестиции, за да се развие хотел казино и парк вклучувајќи 100 игри маси и 500 слот машини.Портпарол за Primorsky Krai Развој Корп кажано GGRAsia дека дел од земјата претходно беше доделена на Руско-Кинески инвестиции група во 2015 година, но групата изгуби своите права за земјата, откако не успеа да се склучи под-договорот за закуп на договор во потребниот временски период.На Primorye Интегрирани Забава Зона (IEZ), е казино развој област се наоѓа на 50 километри (31 милја) од Русија Пацифик пристаништето на Владивосток.Тоа е близу до двете Кина и Јапонија и руската влада е подготвена да се развие казино hub кој ќе ги подготви коцкари од двете земји и да се обезбеди Русија со нов извор на финансиски приходи.Претходно овој месец, руската Федерална Влада ја презеде контролата на Primorye Игри Град развој од локалните власти следниве широка критика над недостатокот на напредок во регионот.Во моментов, само Tigre de Cristal одморалиште е отворен за бизнис, со Хонг-Конг казино инвеститорот NagaCorp неодамна ударни земјата за својот сопствен развој во одморалиштето што се должи на отворен во текот на првата половина на 2019 dragonara казино st julians малта. Слика: Сибирски пати сите во шансите texas holdem.