отворот за цевката индустриски соработка. ltd

во англискиот јазик

ТОРОНТО, јануари 11, 2013 – Непослушен-Покер направи добар своето барање како светот повеќето возбудлива слободни лента покер сајт (www.naughty-poker.com) со додавање на повеќе од десетина sizzling модели и други подобрувања поттикнати од корисничките повратни информации отворот за цевката индустриски соработка. ltd. "Надградби донесе Непослушен-Покер поблиску до нашата цел преобразба на мажите порталот, не само за нашите постоечки игри, но исто така и за квалитетот на статиите, цртани филмови и онлајн дискусиони групи", рече Давид Shiller, на Торонто-базирани софтверски инженер кој го развил сајт што значи во покер англиски.
"И ова ќе привлече рекламни, дури и повеќе модели, и поголем интерес од инвеститорите, потрошувачите, машки списанија и вести сајтови." Непослушен-Покер е tasteful и елегантен облик на подготви покер во која секоја победа рака покажува една убава модел впечатлива на alluring претставуваат во последователни фази на соблечам.Да се игра, прво изберете вашиот партнер од галерија на повеќе од 70 модели.Пет картички, тогаш ќе се покаже на екранот.Кликнете на картички дека сакате да го замените и следете ги брза.Ако конечниот рака е еден пар на дигалки или подобро (или на еден пар на nines откако ќе се заработени специјален бонус поени), повеќе откривање на слика на модел кој ќе се појави на вашиот екран тоа значи. .и вие сте подготвени за вашиот следен страна на подготви покер во англискиот јазик. Shiller рече тој има heeded корисник повратните информации добиени од бета верзија на Непослушен-Покер отиде на интернет во август покер лице.
"Ние веќе додаде 'повеќе игри" површина, па сега постојат повеќе возрасни тематските игри, спортски игри, други игри со карти и класичен аркадни игри на располагање да се игра право во вашиот интернет пребарувач во www.free-online-games.naughty-poker.com," тој рече.Други подобрувања на Непослушен-Покер сајт вклучуваат овозможувајќи им на корисниците за зголемување на фотографии на модели и додавање на мобилни оптимизиран верзија на играта која им овозможува на корисниците да играат на своите паметни телефони и таблети.Идни подобрувања на Непослушен-Покер сајт ќе вклучуваат тастатура функционалност (така на играчите не треба да се користи глувчето) и во прилог на Злато Простор во кој се видео клипови на модели.Тој рече дека некои корисници имаат изразија желба за кликнување на картички тие сакаат задржана, наспроти кликнување на картички тие сакаат да се замени тоа значи дека во италијански казино. "Во одговорот, ние наскоро ќе биде воведување на оваа опција," Shiller рече.Контакт: Ед Shiller: [email protected] или 647-352-3123 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre texas holdem poker slot machine.