т слот линеарна носечка подлога

градот на соништата манила казино отворен денес

По откривањето на своите Asgardian Камења наслов крајот на минатиот месец, онлајн казино игри иноватор NetEnt AB сега се откри дека таа отиде назад во времето за темата на својот најнов видео слот иновации, повик на ага.Стокхолм-листата NetEnt AB опишани повик на ага како пет-ролна видео слот тоа е прво да се понуди на "единствена мулти-ниво бонус залог функција' дизајнирани за да го привлечат повеќе играч групи.Таа изјави дека три-ред титула, исто така, доаѓа во комплет со саундтракот кој ќе транспорт играчите назад во 80-тите', како и повеќе традиционални диви, повторно се вртат, проширување на диви и слободни спин карактеристики т слот линеарна носечка подлога. NetEnt AB има канцеларии низ Шведска, како и во сад, Полска, Гибралтар и Малта.Неговиот Главен Производ Службеник, Хенрик Fagerlund, изјави дека бонус залог функција во жешка линија "го има способноста да им даде на играчите дополнителни опции' со играта исто така има "некои кул нова механика' што се смисли за да се направи тоа 'издвоите' од своите конкуренти градот на соништата манила покер соба. "Со оваа игра сакавме да обезбеди операторите со крајна играч забава со донесување на популарната 1980-тите ретро изглед и чувство за нашите играчи и јас верувам дека ние го остваривме дека со создавањето на жешка линија и нејзината голема песна," прочитајте во четврток изјава од Fagerlund. градот на соништата манила вработување казино дилер.