дел лаго казино губење на пари

она што е 3 2 blackjack

Скаут Игри Група влезе во договор со Luckia да ја испорача на компанијата игра платформа.Договорот дава Luckia целосен пристап до Скаут Гејминг платформа, овозможувајќи да се понуди комплетен Секојдневно Фантазија Спорт решение за своите клиенти.Лансирањето се очекува да се случи во врска со претстојниот Светски Куп дел лаго казино губење на пари.
Luckia е меѓу водечките играчи во јужниот дел на Европа и Јужна Америка, вклучувајќи присуството на пазарот во Шпанија, Португалија, Хрватска, Чиле и Колумбија дел лаго казино њујорк. Luckia беше основана повеќе од 40 години и има повеќе од 2.500 работници дел лаго казино работни места waterloo ny. "Luckia е меѓу поголемите оператори, за нас многу привлечни пазари.Тие ќе донесат дополнителна ликвидност на нашиот спорт мрежа беше добро како тие ќе се прошируваат Скаут Игри географски пазари понатаму.Тие имаат подолг историјат на обезбедување на игри и во физичка форма и на интернет и јас сум почестен што тие го избраа нашиот производ", вели Андреас Ternström , извршен ДИРЕКТОР на Извиднички Игри.Пред денешното соопштение Скаут Игри ликвидност мрежа ја вклучува или има намера да вклучуваат, GML Интерактивни, 1XBet, Betsson, Bethard, russkoe кино Слободно време, ComeOn, Starpick, Fanteam, GoFantasy и PAF, од кои последните четири се започна со Скаут Игри е DFS производ и вклучени плаќање на добавувачите она што е 3 2 blackjack. "Ние сме многу среќни да се постигне договор со Скаут Игри.Ние сме во потрага напред за да го додадете фантастичната игра на нашите сегашни портфолио и почеток на успешен бизнис партнерство со нив"коментира Jaume Moragues,Онлајн Директор на Luckia.За дополнителни информации, ве молиме контактирајте: Andreas Ternström, извршен ДИРЕКТОР Тел: +46 706 770 660 E-mail: [email protected] Jaume Moragues, Онлајн Директор,Luckia E-mail: [email protected] За Скаут Игри Група Скаут Игри Група е лиценциран и регулирани услуги на Б2Б Секојдневно Фантазија Спорт.Компанијата нуди флексибилни и прилагодливи мрежа базирана Фантазија Спорт решение со поддршка за повеќето спортски лиги и преку куќа StatCenter кои, исто така, обезбедува навремени информации за играчите.Локалните спорт може да бидат обезбедени на барање.Групата има околу 60 вработени и е со седиште во Стокхолм, Шведска со развојот и работењето во Берген, Норвешка и Лавов, Украина.Продажба, поддршка и управување со производ ќе се третира од канцеларија во Малта.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre она што е 3/6 убие покер.