казино апликации за да заработите пари

хамилтон принцеза & beach club казино

25 септември, 2017 – Подобар Колектив, на водечки светски провајдер на обложување совети, букмејкер информации и коцкање алатки, има набљудувани успешно лето за стекнувања и понатаму да расте бренд.Со вкупно шест донесени во изминатите неколку месеци, Подобро Колективна има направено вистински чекори во проширувањето на нивните глобално присуство казино апликации за да заработите пари. SportsFreunde, Wettportal, spielautomaten-онлајн, Повлечете Медиуми, Казино Дневна, и Каде што-да-бет имаат сите стане дел од семејството, со понатаму 45 вработени додаваат на мултинационалните Подобро Колективна организација.Велика БРИТАНИЈА, Франција, и зборува германски пазари беа наменети како главни пазари за Подобро Колективна во почетокот на летото.На SportsFreunde договор, со кој беше една компанија-висока стекнување, видов Подобро Колективна се постигне договор да ја преземе водечката sportsbook филијалата.Австриската компанија повеќе во-длабочината на новинарски пристап до содржина поврзана и со основните вредности на Подобар Колектив, обезбедување транспарентни и објективни сознанија за нивните корисници преку богата и ангажирање на статии.Паралелно со ова, високо-квалитетни содржини произведени од страна на Повлече Медиумите предизвика големи пари се справи и стекнатите компанијата сега ќе биде дадена можност да расте заедно со три-време кандидат за 2017 EGR Награди.Михаел Kopec, Раководител на М&А во Подобро Колективна рече: "Ова е возбудливо време за Подобро Колективна и нашите стекнувања ова лето зборуваат тома за брзина на раст ние сме во моментов се во процес казино апликации да се направи вистински пари.
"Ние сме среќни да ви посакам добредојде на сите шест компании за Подобро Колективна семејство и се чувствуваат овие договори се само зајакнување на нашата позиција како еден од индустријата големите момци казино апликации за победа вистински пари. "Имаме многу повеќе песна во огнот и не можам да дочекам да ви ги информираше за нашите планови пред крајот на 2017." За Подобро Колективна Подобро Колективна визија е да ги поттикне iGamers преку транспарентност и технологија—тоа е она што го има направено нив светските водечки развивач на дигитални платформи за обложување совети, букмејкер информации и iGaming заедници Основана во 2004 година, Подобро Колективна моќ опсег на коцкање сајтови и производи, вклучувајќи го и најголемите светски социјална мрежа за спортско обложување, bettingexpert.com,, која генерира повеќе од 125,000 нови обложување совети месечно.Социјалната ѓубрето производ носи заедно и анализите, мислењата на повеќе од 450,000 корисници во светот преку 40 различни спортови.Во 2015 година, bettingexpert.com беше прогласен за Најдобар Партнер на престижната EGR Оператор Награди.Во 2016 година, Подобро Колективна започна SmartBets, првиот светски customisable шансите споредба сајт, нудејќи во-длабочината на тимот и натпревар страници за целосен преглед, во-игра шансите и целосна транспарентност на букмејкер исплати.Подобро е Колективна портфолио се состои од повеќе од 1,500+ веб-сајтови и производи.Ова вклучува DiscoverSlots, платформа која им помага на корисниците да се најде неговото место прилагодени за нив, CasinoVerdiener, движење-да се одржи за германски казино играчи, и bettingexpert ТЕЛЕВИЗИЈА, првиот во светот во-игра ѓубрето стан.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre хамилтон принцеза & beach club казино.