сребро гребен казино роденден бафет

objectif cours de казино guichard

Како јас-индустријата за игри станува се повеќе се свесни за потенцијалот во нови типови на инстант победи игри, што доведува оператори се signingdeals со иновативни добавувачи. Gamevy– на наградуваниот творец на игри, како што се Дијаманти Договор, Шеф на Лото и Епски Камења – е распишување се справи со Kindred Група за снабдување нивниот опсег.Како и нејзините парични-од стратегија игри, Gamevy има исто така освоено plaudits за својата лотарија-тематските игри со нивното докажано поднесе жалба до широк демографски на играчи, помагајќи им да го премости јазот да казино игри табот сребро гребен казино роденден бафет.
Gamevy, исто така, има експертиза во зграда нарачана игри за продлабочување на бренд лојалност и помогне оператори се разликува од commoditized производ во останатиот дел од пазарот.Со Gamevy е содржина, Kindred Група ќе значително ја прошири својата инстант победи и нула нудат сребро гребен казино белингам wa. "Бевме почетокот на навивачите на она што Gamevy се обидуваат да се направи" пишува Fredrik Kjell, Раководител на Игри за групата. "Видовме нивниот број навистина се развие и зајакне и да се чувствувам сигурен дека ние ќе произведува некои возбудливи резултати како нашите клиенти го пробате новиот тип на игра." "Unibet и Kindred Група се добро познати по тоа што се заинтересирани и ги поддржуваат иновативни start-ups," коментари Хелен Walton, Главен Commerical Службеник на Gamevy сребро гребен казино белингам вашингтон. "Ние однос на тоа како вистински признание дека ние сме меѓу оние кои тие се одлучуваат да работат со нас и ние сме особено возбудени околу идните планови." За понатамошни информации, молиме контактирајте: Helen Walton [email protected] 07906 236870 За Gamevy: Gamevy гради инстант победи игри, кои се стави на играчот задолжен.Нудејќи им забава, како и големи награди, нивните игри се живее низ Европа и се покажа како хит со широк демографски на играчи.Со седиште во Лондон, Gamevy е лиценциран и регулирани од страна на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и Гибралтар Комисија.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre objectif cours de казино guichard.