сребро гребен казино белингам вашингтон

оаза rv парк холивуд казино joliet

Лас Вегас спортски книги може да се работи на целосно overdrive овие денови, но вие нема да најдете било кој од тие луѓе се жалат.Кога не Март Лудило е во полн замав и во собата да се донесе во рекордни суми на пари за книги во целата држава.Тоа е само е четири дена од NCAA tournament почна и да се справи веќе пренесен преку покривот, барем според Вилијам Хил спортски книга директор.Говорејќи на Linemakers, Vaccaro не беше мешање било зборови кога пожари во текот на бизнис во NCAA tournament ја донесе на спортски книги целиот Лас Вегас.
"Првиот ден беше извонредна, и во петокот беше уште подобар", рече тој сребро гребен казино белингам вашингтон. "Работи опашка надвор малку сабота и недела бидејќи на помалку игри, но, генерално тоа е подобро од било кога.Јас посакувам да можевме да го прават тоа сите одново оваа недела." Со оглед на фактот дека проценките за турнирот беа фиксиран на околу 150 милиони долари во обложување рачка, неверојатни пари кои веќе се wagered има направено Март Лудило вид на бизнис сон книги не сакате да завршите.Ако сте секогаш во Лас Вегас овие денови, тоа е никаква коинциденција дека градот е преполн, и покрај нема големи конвенции или спортски настани ќе се одржи во државата.Тоа е моќта на Март Лудило и Лас Вегас е епицентарот на обложување треска тоа е само добивање потопла и потопла од денот.Ако има некој посреќен од Вегас спортски книги, овие денови, тоа е за луѓе кои сакаат underdogs, особено оние кои се ставаат облози на longshots да се победи.На четвртиот ден од Март Лудило донесе уште една доза на Пепелашка нема неконтролирано како 15 семе Флорида Залив Брег продолжи својата неверојатна NCAA извршува со преземање на одредување 7 семе Сан Диего Државата на нејзиниот пат да стане првата 15 семе некогаш да се направи тоа на Слатка 16.
Пепелашка е жив и корне, во ред, и шансите се, таа се тргува во тоа дека gown и оние стаклени чевлички за FGCU џерси.Вегас книги зеде хит на +280 пари линија прилог на тимот и нема да кажувам колку солзи ќе се фрли ако тимот успева да победи својот регион – шансите тоа да се случи пред-турнир беше во 1,000/1 – но невиден износ на пари доаѓаат има направено удар го донесе во врска со кучиња победа малку полесно да ги сноси.И со Слатка 16 сега го поставите, тоа е сигурен облог да се очекува дури и повеќе пари за да дојде во што турнир добива надолу за да навистина важно игри кои вклучуваат врвот seeded тимови случува едни против други.Три од четирите 1, 2, и 3 семе, се уште се живи, што може да се направи на интересен натпревар-up прозорци наслов во Елитата 8 objectif cours de казино guichard. На другиот крај на seedings, број на удари од далечина, исто така, се уште се во игра, нема повеќе истакнати од FGCU оаза извори казино fallon невада.

12 семе Орегон ќе игра врвот семе Луисвил по отстранувањето на 4 семе Св оаза rv парк холивуд казино joliet. Луј додека 9 семе Вичита Државата, свежи исклучување на бие надвор врвот семе Gonzaga ќе ги земе на 13 семе La Salle, обезбедување барем еден Пепелашка се кандидира ќе заврши во следните неколку дена.Непредвидливоста на оваа година Март Лудило веќе предизвика милиони разби загради, но на крајот, многу луѓе се уште се возеше на високо ниво на оваа кошарка тобоганот со harnesses целосно затворени.И што вклучува Вегас спортски книги.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.