казино сите u може да се јаде

во покер дека вреди повеќе права или рамна

Напредни обложување решенија на услуги UltraPlay носи свои sportsbook функционалност на Eldorado казино – бренд-нови iGaming оператор на латинска Америка пазарот.Обезбедување на своите iframe решение, бугарско-базирани онлајн обложување на услуги достигна новите iGaming на пазарот, преку својата соработка со SoftSwiss платформа.Со спортско обложување посветен софтвер напојува со UltraPlay, Eldorado казино ќе обезбеди илјадници настани со бројни пазари се достапни за обложување.На state-of-the-art софтвер им овозможува на играчите да уживаат во врвен обложување искуство казино сите u може да се јаде. Eldorado нуди широк спектар на методи за плаќање, депозити и шифрирана трансфери, исполнување на највисоките стандарди на глобалната безбедност во computing.Уникатен систем е дизајниран да одговори на највисоко клиентот очекувања за брз трансакции.Следните нов договор во компанијата бизнис патоказ, извршен ДИРЕКТОР на компанијата Dariy Margaritov коментира: "Збогатувањето на нашето портфолио на латинска Америка гарантира дека нашите производи и услуги се многу барани, нивните перформанси стапка е зголемување и задоволување на двата оператори и играчи од целиот свет." UltraPlay е спортски обложувања решение има снимено висока побарувачка со многу интеграции досега предводена од најновите занимава со Залог Арена Интерактивни и fast2play, Kinguin маркетинг партнер.За компанијата: UltraPlay е модерна технолошка компанија, основана во 2010 година, со core амбиција да понуди иновативен пристап за онлајн гејминг индустријата преку обезбедување напредни обложување решенија, се фокусираше на eSports, спортско обложување, казино, live обложување и bitcoin решенија.Собрани од страна на тим на iGaming професионалци со огромно искуство во обложување за развој на производот, операции, eSports и маркетинг, UltraPlay е доверлив партнер за доставување на супериорни спортски софтвер и шансите производи за своите клиенти.Научете повеќе за компанијата тука: www.ultraplay.co Притиснете контактирајте со: Lyubomira Petrova ПР Менаџер на UltraPlay е-пошта: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино сите можете да јадат рак.