тоскана апартмани соби и казино

казино компании во сиетл

Романскиот iGaming сајт Superbet се запечатени договор со казино игра инвеститорот Прагматични Игра, кој ќе го види целиот портфолио на слот за игри функција на Superbet.Овој договор ќе видите Малта и UKGC лиценцирани Прагматично се Игра понатаму да ги подобрат своите стигне до Европскиот пазар.Договорот понатаму расте Superbet е понуда на слот за игри на своите играчи, кои сега ќе бидат во можност да пристапите и да играат игри како што се Волкот Злато како резултат на овој договор со Прагматични Игра.Зборувајќи за договор со кој беше погоден со Superbet, Алберт Pesca, Раководител на Управување со Сметката во Прагматични Игра, рече: "Ние сме среќни да се види на нашите слот наслови оди во живо со водечките романски оператор, Superbet.Ние продолжуваме да се добие индустрија признание за нашите слотови, која остане јадро на нашата понуда.Ние со нетрпение очекуваме да долга и плодна соработка со Superbet." WhilstJoe Legge, Директор на Игри на Superbet, рече: "Прагматичен Игра има добро заслуженото реноме за создавање фантастична слот за игри, и ние сме многу среќни да бидат во можност да им понуди на нашите клиенти." "Ние продолжи да расте во нашиот дом на пазарот на Романија и ова партнерство ќе ни овозможи да се остане лидер на пазарот во ова подрачје." тоскана апартмани соби и казино.