хард рок казино ac вклучена часа

луди пари делукс слот машина за продажба

Во Шведска и онлајн казино оператор, VideoSlots Ограничен, најави дека тоа му била доделена целосен пет-годишен дозволата од Скандинавските нацијата Spelinspektionen регулаторот по успешната на жалба.На Maltese фирма користи службено вторник соопштение објавено од страна на Европската Игри Медиумите и Настани, на деталите кои што наградата доаѓа откако се пожали на декември 2018 регулаторната одлука во Управен Суд на Linkoping дека имаше дадено само на две-годишна лиценца заради порано се однесува текот на неговото работење во Обединетото Кралство.Главен двигател: VideoSlots објасни дека тоа е исто така лиценцирани од страна на властите во Велика Британија, Малта, Италија, Шпанија и Данска и сега ќе бидат во можност да ги понуди своите iGaming услуги на играчи во Шведска до крајот на 2023 хард рок казино ac вклучена часа. Бизнис 'поттик': Александар Stevendahl, Главен Извршен Директор за VideoSlots, се користат печатот за да се прогласи дека наградата на целосен пет-годишен шведски дозволата ќе им овозможи на неговата фирма да го 'понатамошен поттик' своето присуство низ Европа со давање на можност да се 'да продолжи да им ја понуди својата портфолио на регулирани придонеси за играчите во Скандинавија е најголемиот и најнаселен нација.Прочитајте изјава од Stevendahl.. луди пари делукс слот машина онлајн. "VideoSlots Ограничена е цврсто посветена на одржување на коцкање и двете безбеден и забавно и ова е призната со целосен пет-годишен период на нашите шведски лиценца.Играчот за безбедност во сите наши маркети секогаш е наш приоритет и оваа вест е многу добредојдовте се должи на растот што се случија во шведскиот пазар." Паралелно позиција: соопштението од компанијата доаѓа по колеги онлајн казино оператор LeoVegas AB имаше својата почетна две-годишниот шведски лиценца продолжен за уште три години, во октомври по поволна одлука во аналогни правни жалба. луди пари ii слот машина стан.