Lake charles river брод казино

најдобри места во довер падови

Голем Лош Волк е популарен лик во онлајн слот за игри создадени од страна на топ-номинална инвеститорот Quickspin.На првиот натпревар беше лансиран назад во 2013 и во текот на годините, остана популарен избор кај играчите.Овој Божиќ, инвеститорот одлучи да се вратиш во својот забавен карактер и да се создаде празник-тематските наслов.Подигнувањето денес, Голем Лош Волк Божиќ Специјални понуди зимски земјата на чудата искуство, заврши со Голем Лош Волк себе!Детали за Играта На инвеститорот сигурни да го задржи деталите на оригинални ликови во оваа нова порака, но исто така и надградба на играта.И се разбира, постојат многу карактеристики.Кога ќе се најдат три бонус ги расфрла на ленти, 10 екстра врти се заработени во Дува Надолу Куќата функција.Во овој круг, да се види како волкот фаќа свињи и удари надолу нивната куќа.Соберат месечината симболи заедно на начин да се заработи екстра врти во овој круг.Исто така можете да заработите 2x мултипликатор.Таму е исто така Упад Репортажите функција во онлајн слот игра.Кога ролна оваа опција комбинира со играта диви функција, може да се види игра круга продолжувам да одам и да се случува!Во Упад Ленти, кога се комбинира со Свињите се Претвори во Дива, сите победа круга смета, и тие може да продолжи да се врти за сосема извесно време.За секој втор ненадејно да се појави, еден од три Свињи ќе се претвори во Дива.Со шест последователни ненадејно да се појави врти, сите три Свиња симболи ќе одат дивите!Quickspin графички дизајнер Сара Gollbo коментира за новата игра, станува збор за процес на дизајн.Сара рече дека тоа е многу забавно работа на тимот и тоа беше предизвик да дознаам анимации од претходно, процесот беше поинаква при креирањето на ликовите и карактеристики на Голем Лош Волк Игри lake charles river брод казино.

"Дел, кој беше најмногу забава за мене беше пронајдат како да се направи на различни делови на играта 'Christmassy' додека сеуште одржување на сè во согласност.И тоа беше навистина забавно да се работи на три малку свињи, обидувајќи се да ги пренесат своите различни личности!" Приклучи Други Нови Игри Голем Лош Волк Божиќ Специјални сега се приклучува на други нови наслови од Quickspin.Во почетокот на ноември, инвеститорот најави лансирањето на Титан Гром Гневот на Адот.Со античките грчки theming, ова слот има многу да се истражуваат.Најдете три фиксна джакпот и Бонус Купи Функција на ленти.Оваа слот карактеристики Зевс и Адот, се борат надвор на ленти.Активирањето на Зевс' Осветлување Джакпот како што се вртат и да се види како пари симболи pop-up на ленти.Овие симболи, ќе се прикаже случаен награда вредност или Мали или Големи джакпот! најдобри места на делта падови.