најдобри места во довер падови

слот plastik pintu kamar mandi

Првата серија на игри за да биде заверена за италијанскиот пазар во текот на Q2 2017 19 јануари, 2017 – Yggdrasil Игри започна процесот на потврдува своите игри и платформа во согласност со италијански техничките барања, со 11 на добавувачот е популарни наслови првично поставена да одат во живо на пазарот во Q2 2017. Меѓу игри се подготвени за операторите во Италија се Темно Џокер Rizes, Викинзи Одат Дивите и Холмс и Украдени Камења.Оператори ќе ужива пристап до Yggdrasil е револуционерна колекција на во-игра промотивни алатки, ПОТТИК™, земајќи gamification на следното ниво, како и играта-промена на социјална алатка за споделување на, се ФАЛИ.Со италијански оператори продолжува да напредува на мобилен канал, тие, исто така, ќе го цениме Yggdrasil е HTML5 iSENSE 2.0 платформа, која овозможува лесна интеграции и истовремено изданија на мобилни и десктоп.Тоа ќе биде прв пат Yggdrasil игри се достапни во Италија, со единствена наслови и промотивни концепти на пазарот за прв пат.Запишување на италијанскиот пазар ќе видите Yggdrasil дополнително да ја проширите својата географска дофат, овој пат во една од Европа повеќето импресивно вршење јурисдикции.На потег, исто така, го нагласува Yggdrasil заложбата на регулирани пазари, имаат веќе добиено лиценци во Гибралтар, Обединетото Кралство, Романија и Малта најдобри места во довер падови. Fredrik Elmqvist, извршен ДИРЕКТОР на Yggdrasil Игри, рече: "Тоа е за време Yggdrasil мине Рубикон како Италија е една од највозбудливите и најбрзо растечките пазари во игри на среќа.Ние веќе имаше голем број на основниот капитал (Тиер 1 операторите на нашите книги, кои беа активни во Италија, па тоа навистина беше очекувано да влезат во нас слот планета на мајмуните. "Ние сме воодушевени што Yggdrasil ќе имаат присуство во оваа возбудлива надлежност, и веќе сме во преговори со некои главни оператори.Ние се надеваме да се исполнат повеќе на ENADA Primavera во Римини во Март, и планираат да vitalize италијанскиот пазар и понатаму со докажано наслови и промотивни концепти." Yggdrasil освои Слот Услуги на Годината во 2016 година EGR Б2Б Награди, најдоцна во растечката листа на признанија, вклучувајќи Игри на среќа Софтвер Снабдувач на Годината во 2016 година Меѓународниот Музички Награди, и Софтвер Зголемувањето на Ѕвезда на 2015 EGR Б2Б Награди.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Бен Cleminson +44 (0) 20 3586 8267 [email protected] За Yggdrasil Игри Yggdrasil Игри е провајдер на супериорен интернет и мобилни казино игри.Тоа се појави како еден од индустријата најмногу се почитувани и признати добавувачи и обезбедува игри за некои од најголемите светски оператори, вклучувајќи: bet365, Betsson Група, bwin.партија, Цреша, LeoVegas, Г-Зелена, Casumo и Unibet.Компанијата е со седиште во Малта, со голема развој канцеларија во Краков, Полска и регионална канцеларија во Гибралтар.Фирмата поседува лиценци во Малта, Романија, Гибралтар и Велика Британија слот плус казино без депозит бонус кодови 2021.

Yggdrasil е слотови се познати по нивните исклучителни графика и игра и многу станаа глобални хитови.Тие се интегрирани преку индустрија-промена iSENSE 2.0 HTML5 рамка која овозможува истовремено започна на десктоп и мобилни, и се поддржани со ЗАЈАКНУВАЊЕ™, колекција на промотивни алатки фокусирани на ангажирање и задржување преку концепти како Супер Слободен Врти™ и Парични Трка, и се ФАЛИ, индустријата-првиот концепт кој овозможува промоција на игри преку социјалните канали.iSENSE 2.0 може да се пофали број на индустрија-водечки функции, вклучувајќи размер 16:9, вжештена-брзо вчитување пати, масна на графичката околина, напредни локализација, брзо-режим на play, без скрин сејвер режим на мобилен и игри кои може да продолжи да игра во неактивен табот слот plastik pintu kamar mandi. Yggdrasil е добитник на Слотот на Услуги на Годината во 2016 година EGR Б2Б Награди, Игри на среќа Софтвер Снабдувач на Годината во 2016 година Меѓународни Игри Награди и Софтвер Зголемувањето на Ѕвезда на 2015 EGR Б2Б Награди.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre промо код за harrah е казино.