слот плус без депозит бонус кодови

промо код за harrah ' s онлајн казино

Повеќе земјиште-врз основа казино проблеми на финансиските страници слот плус без депозит бонус кодови. MGM Мираж испратиле Q1 нето загуба од $96.7 М, во споредба со нето-приходи од $105M во текот на истиот период минатата година.Слично на тоа, Лас Вегас Песоци изгуби речиси $29M овој квартал, но тоа е подобрување во однос на речиси $81M загуба во Q1 2009 година слот плус казино не код депозит. Додека и двата тимови објавено загуби, Песок приходи беше до скоро 24%, додека MGM беше долу 3%.Па каде што треба да се одржи вашата инвестиција долари?Во злато, лажна.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre Американската Игри Асоцијација објави својата најнова анкета на здравјето на земјиште базирани на казино индустријата, и тоа ain ' t убаво.Вкупните приходи беа надолу 5.5% од претходната година, е втор по ред година на опаѓање.На држава-по-држава основа, Њу Џерси презеде најголемите хит, со приходи надолу за 13.5%.Голем дел од вината за оваа криза ќе бидат насочени кон соседните Пенсилванија, кој имаше свој казино индустријата напливот од страна на некои 21.6%.Подобро да се види тоа, Quakers.. промо код за холивуд казино стан. Оние Џерси Брег видови може да биде само се наметнува досега... промо код за harrah ' s онлајн казино.