слотови пекол без депозит бонус кодот

10 слободни без депозит слотови

Копенхаген-врз основа на вложување на податоци специјалист Подобар Колектив, наводно, го најави назначувањето на поранешниот Западна Европа, претседателот на Microsoft и актуелен ДИРЕКТОР на инвестиционен менаџмент решенија на услуги SimCorp, Клаус Holse, на нејзиниот одбор.На потег од страна на Подобро Колективна доаѓа на петиците на својата почетокот на август 2017 закажување на правобранител Јенс Bager како компанија е претседател на одборот слотови пекол без депозит бонус кодот. Bager биле за претходните шест години, претседателот на одборот на Ambu A/S и од 2000 до 2016 година извршен ДИРЕКТОР на ALK-Abelló А/С Подобар Колектив, која е сопственик на индивидуализира шансите споредба сајт, SmartBets, наводно, рече Holse носи "неспоредлив ниво на искуство, што ќе ви помогне да се вози на tech компанијата напред", според објавување на вестите.Основачот и главен извршен директор на Подобар Колектив, Jesper Søgaard, рече: "Ние сме навистина возбудени да имаат Клаус се придружите на нашиот форум.Подобро Колективна отсекогаш се смета за дигитални иновации, како една од своите основни надлежности, и Клаус' експертиза ќе ни помогне да се развие уште повеќе." Søgaard додаде, "Неговиот увид ќе се обезбеди Подобар Колектив понатаму да се зајакне својата позиција како водечки меѓународен партнер за iGaming индустрија." Исто така, коментирајќи го назначувањето, Holse, рече дека неговиот интерес е "навистина piqued" од агрегатор платформа која Подобро Колективна има изградено.Тој продолжи да се каже, "со Оглед на тоа дека компанијата има добиено повеќе индустрија награди за нивните иновативни дигитални производи, тие се секако водечките пакет во рамките на iGaming индустрија и јас со нетрпение очекуваме да донесе некои од моето искуство да помогне да се вози овој понатаму." Обложување на Колективните е основана во 2004 година и овластувања, голем број на производи и игри сајтови, вклучувајќи го и социјална мрежа за обложување, BettingExpert, која генерира нагоре од 125,000 нови обложување совети месечно.На компанијата портфолио може да се пофали повеќе од 1,500 веб-сајтови и производи, вклучувајќи bettingexpert ЖИВЕАТ и DiscoverSlots.Во почетокот на септември, Подобро Колективна ја објави својата стекнување на онлајн казино колега CasinoLounge.ко.велика британија и на Австрискиот sportsbetting филијалата WettPortal. слотови се зголеми одолговлекување агол на напад од страна на.