слободен врти на мобилни слотови

покер соба телефонски број

Во рок од една година AskGamblers Казино Жалбата Услуга има добиено над 3000 нови случаи, поднесен од повеќе од 2240 играчи против 520 различни казино брендови.Некои од прашањата што беа одбиени веднаш поради разни причини, меѓутоа, над 1600 случаи беа обработени и 66, 5% од нив се успешно решени.На овој начин AskGamblers Жалби Тим помогна играчи се опорави над $1,7 милиони за неплатени, задоцнето и неправедно одземени пари, додавајќи до зачудувачки $5, 3 милиони кои тие досега се врати во целост.Димитар Димитров, Раководител на Поддршка на Корисниците коментира за извештајот: "Нашите корисници' целокупното искуство е од големо значење за нас, но помагање на играчите, кога тие се чувствуваат најранливите е дефинитивно нешто посебно, така бара сериозна сума на напор и посветеност.Довербата и транспарентноста се нашите врвни приоритети и фактот дека во 2015 година илјадници играчи доверливи AskGamblers Казино Жалбата Услуга со нивните проблеми носи нашиот тим задоволителен чувство на добро завршената работа." За повеќе интересни факти, бидете сигурни да го прочитате целиот AskGamblers Казино Жалбата Услуга Годишен Извештај за 2015 година слободен врти на мобилни слотови.
За AskGamblers AskGamblers е на врвот на казино портал кој обезбедува најголема доверба, непристрасно казино и критики, вистински коцкари " мислења и оцени.Тие, исто така, нудат најновите вести од индустријата, како и бонуси да се направи игри искуство дури и повеќе возбудлив.Од друга страна, ако играчите го извршите во било прашања, на AskGamblers уникатен Казино Жалбата Услуга е само место да се погледне за помош.Со текот на годините тие се вратија над $5, 3 милиони играчи.Добиете вистината за било онлајн казино во AskGamblers пред да се одлучат да се игра.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слободен врти велика британија не казино.