разликата помеѓу американските и европските рулет

она што е 3 на еден вид во покер

На Канзас Сити Шефови беа последниот тим да се изгуби во 2017 сезона, иако тоа не доведе до некој плејофот успех.Тие би можеле да биде последен пат да се тепани повторно во 2018? На Газдите и Лос Анџелес Овни внесете Недела 5 како само два клуба со нула во загуба колона.Шансите учтивост на OddsShark.com Канзас Сити се чини дека имаат многу построги задача на неделата како на Шефови се стави на МАК е топ дело против лига е Број 1 за одбрана во посета на Џексонвил Jaguars – кои веќе поседуваат импресивна победа над New England Patriots.На Шефови се 3-точка на омилени и се опфатени три од последните четири против Џексонвил.Овни се во Сиетл, која нормално ќе биде голем предизвик, но овие Seahawks се движат надолу.Тие, исто така загуби Про Сад безбедност Ерл Томас на сезоната завршува скршена нога минатата недела.Сиетл е добивање 7.5 поени, што е неверојатно ретка во Пит Carroll ера.Овни се опфатени три од нивното минато 11 во Северозападниот дел на Пацификот.Потоа, тука се Аризона Кардинали, кои се МАК е само winless тим и исто така најниско-напад во 9.3 поени по натпревар.На Кардинали се 4.5-точка underdogs во San Francisco 49ers во можеби најмалку привлечен одбранбен matchup на неделата.Тоа е Картички дебитант Џош Росен и 49ers копија C разликата помеѓу американските и европските рулет. Beathard.Аризона е за шест игра победничката низа во оваа серија со просек за повеќе од 12 поени.Можеби unluckiest тим од почетокот на сезоната е Кливленд Browns, кои во суштина се само три драми од тоа да биде 4-0 наместо 1-2-1 разликата помеѓу залог и да се јавите во покер. Тие беа во суштина ограбувале победа минатата недела во Оукланд поради неколку сомнителни повици од страна на судии.Кливленд е 3-точка дома, аутсајдер на оваа недела на Балтимор Гаврани, кои се опфатени во изминатите пет години во серија.Немојте да се изненадите ако на највисоко постигнувајќи matchup на неделата е Атланта Соколи во Питсбург Steelers, и тоа не ги имаат најголемите вкупно во 57.5 она што е 3 влог во texas hold ' em покер. Две многу добри quarterbacks во Мет Рајан и Бен Roethlisberger и две многу лоши одбрана.На Steelers се -3 но не успеаја да се покријат претходните шест како дома омилени.Најмалите се шири е да ги собереш ' em, како на Денвер Broncos посета на Њујорк Авиони.Денвер е само 1-10 двете директно нагоре и на ATS во минатото 11 на патот.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre она што е 3 на еден вид во покер.