холивуд казино заливот сент луис ms

супер марио одисеја слотови локации

Јули 27, 2011 година (во Даблин, Република Ирска) – Dublinbet.com и Бохемски Фудбалски Клуб, од Даблин, имаат потпишано ексклузивен договор со кој ги гледа премиер во живо онлајн казино како Официјален Кошула Спонзор на Бохемски ВО домот на кошула за остатокот од 2011 season холивуд казино заливот сент луис ms.
Dublinbet.com денес потпиша ексклузивен договор со Бохемски ВАЛУТНА да бидат Официјални Кошула Спонзор на клубот дома кошула за останатите игри во 2011 Airtricity Ирски Лига и 2011 Ford ФАИ Првенство.Договорот, кој е Dublinbet.com's прво во спортски спонзорства, ќе ги вклучуваат позабележливо присуство и за живо казино околу клубот преку теренот од страна на периметар рекламирање, matchday програма рекламирање и онлајн рекламирање на клубот на веб страницата и на социјалните медиуми канали.Заедничката партнерство, исто така, вклучува приходи договор при што Бохемски ВАЛУТНА ќе се генерираат средства за клубот врз основа на нови играчи кои ќе се приклучат на онлајн казино, кој струи во живо од Fitzwilliam Казино и Картичка Клуб во Даблин.Павле Derwin, Маркетинг Менаџер на Dublinbet.com го коментираа: "Кога ќе се слушне дека клубот беа во потрага по нова кошула спонзор за остатокот од сезоната ние скокна во правец на поддршка на Bohs и стави нешто назад во Даблин заедница.Ние сме како страстни за живо онлајн игри како на Bohs фанови се за својот тим, па тоа го прави за совршен партнерство.Се надеваме дека нашите вклученост ќе се совпаѓа со успешна завршница на сезоната.Тоа ќе биде одлично да се види на Bohs лифт трофеј и да бидат поврзани со нивниот успех." Мет Devaney, Комерцијален Директор на Бохемски ВО странска валута, коментираше: "Бохемски ВО странска валута се среќни да имаат Dublinbet.com на одборот за остатокот на 2011 сезона во што сме сигурни дека ќе биде взаемно корисни партнерство.Сметаме дека Бохемски ВАЛУТНА е совршено возило за DublinBet.com за да го промовираат својот производ за да се и двете локални и национални публика.Ние ќе работиме напорно со сите нашите партнери и голем фан база за да се обезбеди максимална изложеност и бренд на свеста се постигнува за Dublinbet .Клубот би сакал да се заблагодарам на DublinBet за нивната несебична поддршка на Бохемски ФК." ЗАВРШУВА.Медиумите Прашањата: Павле Derwin Тел: +44-141-314-3524 [email protected] За Dublinbet.com Dublinbet.com е онлајн во живо казино нуди реални игри искуство.Таа се разликува од сите на своите ривали во која клиенти се игра онлајн преку директен линк до вистински тули и малтер казино во Даблин, што е спротивно на реплика средина се емитува од студиото.Сите ЖИВЕАТ резултати се утврдени од вистинска игра и не се компјутерски генерирани.За Vue Тец Ltd (матичната компанија на Dublinbet.com) VueTec е софтверска компанија за развој specialising во обезбедување живо на интернет казино пакети кои засекогаш ќе го промени начинот на кој ние гледаме онлајн игри на среќа.Додека повеќето онлајн казина присутни вештачки игри кои симулираат казино игра, VueTec е Растојанието Игри™ софтвер им овозможува на покровители да учествуваат директно во игри пуштена во вистински казино, со користење само на нивниот домашен КОМПЈУТЕР и интернет конекција.Во живо на натпревари се играат со еден лесен-за-користење графички интерфејс, и да се обезбеди видео во живо, аудио и резултатите од играта што е во тек во казино.За повеќе информации, посетете www.vuetec.com супер марио одисеја спаси слотови. About Бохемски ВАЛУТНА Бохемски ВАЛУТНА е професионален фудбалски клуб во Даблин, кој се натпреварува во Премиер Поделба на Лигата на Ирска.Тие биле најуспешниот тим во земјата во последната деценија, победа 4 лига првенство, 2 ФАИ Чаши и 1 Лига на Ирска Првенство.Посета www.bohemians.ie Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre супер марио одисеја песок царство слотови.