Elk grove нови казино отворање датум

изградба на покер масата база

Шведскиот дневен фантазија спорт и базен обложување технологии иноватор, Скаут Игри Група AB, најави потпишување на договор кој е за да ја видите неговите игри се нудат на меѓународниот iGaming оператори преку прогресивно HTML5-ориентирана платформа од инвеститорот, Ние Се Казино.Зафатен неколку месеци: договор за Стокхолм-со седиште на фирмата доаѓа помалку од една недела откако ја доби бизнис-на-бизнис лиценца од Велика Британија е Коцкање Комисија регулаторот додека последниве месеци, исто така, го видела тоа мастило партнерства со норвешкиот јавен сервис на радио и телевизиски радиодифузер, NRK, како и Американскиот колега, Метрички Игри.Капитализиране на партнерот глобални достигне': Andreas Ternstrom, Главен Извршен Директор за Скаут Игри Група AB, се користи официјалното соопштение за да се опише Што Се Казино како португалски 'инвеститорот и агрегатор на трети лица содржина' дека сега ќе биде дозволено да се препродава и дистрибуција на својата онлајн казино производи на независна оператори elk grove нови казино отворање датум. Ternstrom изјавата се чита.. elk реката покер кандидира 2021. "Ние Сме Казино е претстојниот играч со глобалниот опсег.Тоа е таргетирање на неколку интересни пазари за нас, а ние сме среќни да бидат вклучени во нејзината понуда." Некогаш-проширување на портфолиото: За својот дел, минатата недела видов Curacao-лиценцирани, Ние Се Казино, се финализира еден аналогно договор со Maltese бизнис-на-бизнис онлајн казино и sportsbetting развивачот на софтвер, Platin Игри Ограничен, after inking слични се занимава со сака на Wazdan, EvenBet Игри, Helio Игри и Цвета Игри Ограничен.Главен Комерцијален Референт за Ние Сме Казино, Кристијан Maglia, изјави.. elk grove да кеш крик казино. "Скаут Игри Група АБ е фантазијата спортски игри ќе биде неверојатно дополнување на нашето портфолио, која може лесно да се интегрира во било кој оператор платформа обезбедување пристап до најпопуларните содржини на пазарот брзо и беспрекорно." изградба на покер масата база.