она што е исплата на рулет маса

witcher 3 дополнителни вештина слотови

Поделба битки aplenty Colts на Texans Поделба игри се многу важни во МАК бидејќи тие износ до победа 1.5 игри против своите ривали.Така оваа недела е важна недела за многу екипи, бидејќи тие се соочуваат со нивната поделба ривали.Ниту е веројатно поважно од Индијанаполис Colts патуваат во Хјустон да се соочи со Texans.Победникот не само што зема единствена сопственост на првото место во AFC Јужна но тие исто така се игра во глава-до-глава натпревари, сите премногу важна за аце, за да подоцна во сезоната.На Colts отвори како -2.5 омилени, во голема мера на верувањето дека тие се само подобар тим од Texans и покрај нивните идентични 3-2 евиденција.Но, се Colts навистина тоа и подобро како тим?Јас не мислам дека тие се, дури и ако јас сум подготвен да се согласуваат дека Андреј Среќа е далеку подобро QB од Рајан Фицпатрик.Но Colts не се работи игра е да се зборува за, особено ако Ахмад Bradshaw промаши играта.Хјустон, од друга страна, има Arian Фостер кој е beastin' оваа година.Јас дури и ќе ти даваат мала предност на Texans одбрана текот на Индијанаполис во овој момент.Гледам многу од вредност во преземањето на почетниот кучиња за оваа игра она што е исплата на рулет маса. Steelers на Browns Друга поделба игра да се погледне напред е Питсбург Steelers' посета на Кливленд да се земе на Browns.Верувале или не, тоа е важен игра, бидејќи Browns не си го цица на оваа година.Тоа е, исто така, на вториот состанок помеѓу овие две поделба ривали и ако нивните Недела 1 игра е индикација, се очекува тоа да биде уште еден близок натпревар.На Browns во моментов се наведени во -2.5, што укажува на тоа дека Питсбург е само еден благ фаворит против овој тим на неутрален терен.Но, како добри како Browns се, тие си уште неколку години далеку од станување на легитимен тим.Се сеќавам, Питсбург патувал во Кливленд минатата сезона со идентична точка се шири и го освои играта handily, 27-11. Гледам слична игра се случува овде, можеби дури и малку поблиску од 27-11 резултат предлага она што е на исплата. Patriots на Сметки се Пресели на друга поделба игра, New England Patriots патуваат во Бафало да се соочи со Записи тим кој не чини да имаат идентитет овие денови.Навистина, некој може да дознаам овој тим?Тоа ја доби првите две игри.Тогаш тоа го загуби својот следните две игри.Тогаш тоа yanked почнувајќи QB EJ Мануел за Кајл Orton.Тогаш тие одат надолу, 14-0 против Лавови.Потоа се врати и да победи на играта, 17-14 на место да се обложуваат во craps. Потоа одбранбени координатор Џим Шварц беше hoisted да го прослават се победи како што тој е некој вид на сите-освојување херој.Тогаш тие се пожали на МАК за ласерски совети за тоа Лавови игра.Е, тоа мене или е Бивол тајно да стане драма-магнет тим.Реков сите дека и јас дури и не се спомене Бон Jovi и неодамна реши сопственоста ситуација.Знаете што: јас како Нова Англија тука во -3 witcher 3 дополнителни вештина слотови.

Гигантите во Орли Конечно, имаме rejuvenated Њујорк Гиганти кои патуваат во Филаделфија да се земе на Бурма.Ако на оваа игра е да се одигра во Недела 3, ширењето би ги веројатно е некаде помеѓу -5.5 да -6.5 witcher 3 aerondight додадете слотови. Можеби дури и тачдаун се шири.Но Џинови stormed назад изминатите три недели, додека Орли станаа своја верзија на ролери увеселителен парк возење.Отворањето линија за оваа игра е во -2.5 за домашниот тим, јасна назнака дека sportsbooks се или полека да се губи вера во Philly е водење на играта, или тие почнуваат да се почитуваат Гиганти како доста добар тим.Ми се допаѓа G-Мажите да дадат изјава во оваа игра, оставајќи на Орли со целата многу прашања да се одговори во нивните bye недела.Соколи најде утеха во домот Тоа е груба неколку недели за Атланта Соколи, откако мораше да патуваат во Минесота и Њујорк изминатите две недели само да се прегазени во двете игри.Па тие се вратите на пријателските границите на Грузија Купола каде што тие можат да дишат во меморијата на нивниот последен дома играта: 56-14 расклопување на Тампа Беј Bucs.Оваа недела, тие домаќин на Чикаго Мечки, тим лижење своите сопствени рани по даваат далеку победа против Каролина Пантери откако беше во предната за поголемиот дел од играта.Отворањето шири има Соколи како -3 омилени.Јас не очекувам дека линија да се движат нагоре малку, можеби и да -3.5 или -4 што доведува до играта.Немам доверба Чикаго играње четврти пат игра во шест недели.Мислам дека тие се уморни и како и Атланта, тие се само гледајќи напред да оди дома.За жал, тие не се за да го направи тоа за уште една недела.Заклучување на Соколи ова рано за да се добие дека -3 се шири witcher 3 додавање на руна слотови. Broncos gallop да Големото Јаболко На Денвер Broncos се во врска -7.5 поени за Њујорк Авиони на патот.Всушност, линијата отворена во -7, но веднаш беше залог до неколку часа.Дека оди да се покаже дека никој не им верува на Авиони, овие денови.Дали ние дури и не знаат кој ќе почне на одбранбен за оваа игра?Тоа е вознемирувачки со оглед на тоа дека Peyton Manning доаѓа до градот.Нема одмор за уморен во Авиони земјата во овие времиња.Ако тоа е доволно лошо, дека тимот положи goose јајце против Сан Диего Полначи, што се случува да треба да се врати од кои против играта е најдобро QB.Среќно, Рекс Рајан.Сан Диего носи топла почне да Оукланд Говорејќи на Сан Диего Полначи, тие да ги преземат нивните 5-0 ATS рекорд на Оукланд кога тие се соочуваат со индијана џонс: крадците.Линијата отворена во -7 за Полначи, голем број за тимот играат поделба ривал.О, чекај.Тоа е индијана џонс: крадците.Тие се свежи исклучување на bye по добивање удира околу од Мајами Делфини во Лондон.Тие, исто така, имаат нова "привремената" тренер во Тони Sparano.И, добро, тие се индијана џонс: крадците.Јас веројатно ќе се држат настрана од оваа игра, бидејќи тоа -7 се шири е очигледно надуени, но јас не би се изненадите ако Полначи крај до победа од три touchdowns.Тоа е индијана џонс: крадците на сите!Се Каубои навистина ова е добро?Тоа е фер прашање и едно кое не треба да биде намалена.Нападот се чини дека да се најде среќен рамнотежа помеѓу работи и полагање игри. DeMarco Мареј е незапирлива, racking до пет директно 100-двор игри да се отвори сезоната, и поминува играта е ефикасна, да го кажам барем.Оваа недела, ние се добие за да ја видите она што Далас е навистина направени од кога тие патуваат до Сиетл да се земе на Seahawks како +8.5 омилени.Верувале или не, јас мислам дека Каубојците се случува да се покрие оваа шири.Јас не сум толку сигурен за победа на вистинската игра, но ако линија се движи до +9 или +9.5, јас сум веројатно нема да биде во искушение да земете Голема D во Сиетл.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre hp z400 workstation memory slots.