како да се квалификува за покер турнири

казино на езерото ga hartwell

Октомври 2017 – Лондон, велика БРИТАНИЈА: Betsson, шведски услуги на онлајн игри производи, се teaming со BetConstruct да се обезбеди BetConstruct е Sportsbook во шпанскиот пазар.Договорот вклучува интегрирање Sportsbook со целосен пристап до пред натпреварот и live обложување покриеност, нуди огромни можности за обложување.Ова ново партнерство е уште едно проширување за двете BetConstruct и Betsson во Европскиот регион како да се квалификува за покер турнири.

"Ние сме среќни да бидат во партнерство со BetConstruct за нашиот нов sportsbook вложување во Шпанија како да се квалификува за светското покер турнеја. BetConstruct е веќе интегриран со нашите постојната технологија на услуги во овој пазар.Имаме доверба во производот и неговата функционалност.Со BetConstruct ние ќе го скрати нашето време на пазарот и тие ќе ни помогне да испорача на нашиот влез планови", рече Андреа Роси, MD Јужна Европа и LatAm казино на езерото mille lacs. "Ние сме возбудени за да го запечати партнерство со Betsson група да им обезбедиме на нашите state-of-the-art Sportsbook за нивниот нов потфат во Шпанија казино на езерото ga hartwell. Betsson група е позната и како компанија која нуди на своите клиенти најдобрите производи во индустријата и изборот BetConstruct како sportsbook на услуги за шпанскиот пазар, ја потенцира нивната добар вкус во игри", рече Кристина Hambardzumyan, BetConstruct е Регионален Директор во Малта.За Betsson Група Betsson Група е шведската компанија која нуди голем број на онлајн коцкање производи, како што се казино, покер, бинго, спортски обложувања и нула картички преку повеќе од 20 онлајн игри брендови, вклучувајќи Betsson, Betsafe и NordicBet.За BetConstruct BetConstruct е наградуван инвеститорот и услуги на интернет и земјиште-базирани игри решенија со развој, продажба и услужни центри, во 14 земји казино на линија бонус senza deposito. BetConstruct иновативниот и докажани придонеси вклучуваат широк опсег на пазарот-водечки производи и услуги, вклучувајќи Sportsbook, eSports, Спортски Податоци Решенија, Мало Обложување Продавница Решенија, RNG Казино Suite & Живеат Дилер Казино, VR Казино, Покер, Вештина Игри, Фантазија Спорт, Социјална Платформа и повеќе.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre пердув паѓа казино индиски племиња.