марк осветлување слот 2 pendant

prix de l'essence на марсеј geant казино ла вљубените

Казино оператори Melco Меѓународен Развој и Хард Рок International (HRI) официјално затворена вратата на шпански integrated resort проектот додека потврдува својот Кипар заеднички потфат.Во понеделник, на Melco-HRI тандем официјално потпиша договор за да се изгради Европа е најголемиот тули и малтер казино во Limassol регион на Република Кипар.На оператори, кои треба да бидат ставени во тим со локалните земјиште загриженост ЦНС Група, беа доделени единствена Кипар казино лиценца кон крајот на минатата година по други две казино тендер финалисти поклони надвор од трката.На Melco-HRI одморалиште не се очекува да се отвори до 2019 во најраната, но договорот им овозможува да се отвори привремен објект во Limassol, како и четири сателити слотови-само места во Никозија, Larnaca, Famagusta и Paphos.И на привремен објект и Никозија сателитски место се очекува да се отвори подоцна оваа година.Откако заврши, на интегриран одморалиште ќе се пофали 136 игри маси, 1,200 електронски гејмерски машини, 500-соба луксузен хотел, плус конференциска сала и вообичаените асортиман на јадење, шопинг и рекреација опции.На €500m+ проектот се очекува да нето владата околу €100 во годишен данок на приходи.Работите се многу помалку розова во Шпанија, каде Melco-HRI се повлече од трката да се работи на Центарот за Рекреација и Туризам (CRT) integrated resort проект во автономна каталонски регионот.Во петокот, шпанскиот медиум Eleconomista.es се изјасниле дека партнери имаа повлечена од нивните интереси во пресрет на 30 јуни крајниот рок за поднесување на конечниот нуди за лиценци марк осветлување слот 2 pendant. Melco-HRI е повлекување остава само еден останатите кандидат да се кандидира на проектот порано позната како BCN Светот: на тандем на локалните фирма Grup Peralada и Малезија казино оператор Genting.Иако таа сега има само една понуда лево за да се анализира, на локалната самоуправа се очекува да потрае до два месеци пред распишување дали oft-доцнење на проектот ќе се оди напред.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre марк осветлување слот 1 вдаден.