Miglior sito ди покер на линија

каде е soboba казино

Гибралтар базирани на интернет лотарија обложување на услуги Lottoland објави збогатено на својот партнер програма во партнерство со iGaming фокусирани на маркетинг софтвер и услуги, Приходи Пристап.Нова и подобрена верзија на Lottoland affiliate програма има сега се преселила на Приходи Пристап филијалата платформа.Според новиот Lottoland affiliate програма соработници можат да добијат приходи споделување на комисијата структура на помеѓу 25% и 35%, во зависност од нето-приходи.Основана во 2013 и лиценцирана од страна на В miglior sito ди покер на линија. Коцкање Комисија и Гибралтар Обложување & Gaming Асоцијација, Lottoland им овозможува на играчите да се обложи на исходот на некои од најголемите светски лотарија привлекува.Достапен на седум јазици како англиски, брендот карактеристики на транснационалниот Европски лотарии EuroMillions и на EuroJackpot; Американски игри на среќа PowerBall и MegaMillions; на В miglior sistema по vincere alla рулет. Лото; германската национална лотарија; шведската национална лотарија; четири Австралиската игри на среќа; и разни други национални лотарии во Европа, Азија и латинска Америка miglior sito ди покер на интернет. Lottoland исто така нуди голем број на онлајн нула картичка и инстант победи игри, вклучувајќи: Ѕвезда Atari индијана џонс: крадците, Инстант Милионер и во Секојдневниот Payday, додека EuroMillions Инстант и Keno Play се меѓу Lottoland на услугата за инстант-победи наслови.Во изјава за прогласување на збогатено на програмата Џејмс Dominique, Постар Партнер Менаџер на Lottoland рече: "Ние избравме да повторен нашиот affiliate програма на Приходи Пристап платформа, со оглед на компанијата силна репутација во филијалата маркетинг простор." "Ние сме импресионирани од Приходи Пристап технологија и податоците на нашите филијалата менаџери сега ќе мора во своите прсти, овозможувајќи му на нашиот тим да биде повеќе стратешки кога водење на affiliate програмата и подобрување на нашите целокупната маркетинг РЕНТАБИЛНОСТ." Лоренцо Пелегрино, извршен ДИРЕКТОР, Приходи Пристап и Дигитални Паричници во Paysafe, додаде: "Lottoland е еден од најважните глобални брендови во растечките iLottery обложување вертикална, така што ние сме возбудени дека брендот е избран за повторен својата affiliate програма на нашиот софтвер.Со оглед на брендот се фокусира на голем број на повеќејазични меѓународните пазари, нашата платформа софистициран ад таргетирање ќе се обезбеди Lottoland е глобален раст продолжува во 2017 и во 2018." каде е soboba казино.