она што е над limping во покер

покер чипови verteilung 8 емили

Добавувачот е неговото портфолио интегрирани врз GameHub вторник 4 јуни 2019: Водечки слотови инвеститорот Скицата Игри е заштитена содржина дистрибуција договор со iGaming Платформа, продолжува со својата меѓународна развојна стратегија за понатамошно подобрување на својата глобална стапало.Како дел од договорот, популарна Скицата изданија како што се Fishin' Журки, на Кинг Конг на Пари, а Сакате На Лото, како и својата палета на Megaways™ наслови, под лиценца од Големите Време Игри на среќа, сите се интегрирани врз iGaming Платформа е GameHub.Се движат неговата содржина на GameHub значително го подобрува слот услуги на меѓународните се постигне, со iGaming Платформа на партнерот мрежа кој повеќе од 250 оператори во 85 различни земји низ целиот свет она што е над limping во покер. Siôr Walbyoff, Раководител на Развој на Бизнисот во Скицата Игри, рече: "Нашето партнерство со iGaming Платформа ни овозможува да ги прошират нашата дистрибуција и да го достигне преку своите GameHub платформа за нови клиенти и територии она што е надвор од позиција во покер. "Ние сме возбудени за партнерство и со нетрпение очекуваме да се видиме врвот вршење на игри, како што Рудникот за Дијаманти, Тед и Биволи Зголемувањето оди во живо низ GameHub мрежа." Phil Пирсон, Раководител На Продажбата & Управување со Сметката во iGaming Платформа , рече: "Ние сме горди да се подигнувањето на Скицата Игри содржината на GameHub.Тие се една од најголемите имиња во индустријата кои имаат воспоставено репутација за создавање на мешавина од возбудливи игри, кои играчи сакаат да се доживее она што е надвор влог во рулет. "Ние сме сигурни дека прилог на Скицата е брендирани игри, како и својата палета на Megaways™ наслови, ќе се вози поголема ангажираност и ја испорача дополнителни приходи за нашите оператор партнери." За Скицата Игри Скицата Игри е една од водечките велика БРИТАНИЈА базирана игра студио и дел од Германија е Gauselmann Група.Тоа создава возбудлива слот за игри за глобалниот интернет и мобилните пазари и неговите игри се исто така на располагање за да бидат пуштени на повеќе од 100,000 земјиште-базирани игри терминали низ велика БРИТАНИЈА, Германија и Италија.Како и оригинална содржина, која стана многу популарна, тоа има развиено успешен слотови врз основа на широк спектар на трети лица брендови, нудејќи играчи блискост и оператори на уникатни маркетинг можности.Скицата Игри дизајнот и развојот на тимот се стреми да им помогнам на креативните граници во создавањето на слотови кои се како успешна за својот оперативен партнери како тие се забавни и ангажирање за своите играчи.Скицата е лиценциран да се развие и снабдување онлајн игри страна на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и Alderney Коцкање Контрола на Комисијата.На компанијата слот за ослободување На Goonies зедов на "Игра на Годината" круна на Игри Интелигенција Награди 2019 покер чипови verteilung 8 емили. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre покер чипови verteilung 5 емили.