казино тема торта слот машина

фантазијата фудбал слот приемник вта

Силна линија од 50 извршни директори ќе биде споделување на својата експертиза во овој месец е Обложување на Спортски Недела на конечната агенда која може да се пофали со над 120-директор ниво јазик, и над 250 јазик низ недела.Целосната агенда за Обложување на Спортски Недела е објавен со шест Обложување на Спортски конференција песни, на CasinoBeats Самит, и Esports фокусирани конференција ESI Лондон.Настанот се одвива во Olympia, Лондон на 18-21 септември, беше изготвен, со некои од најголемите имиња во спортот и обложување, вклучувајќи snooker легенда Рони 'Ракета' О ' саливен.Меѓу индустријата оператори зборување се SkyBet извршен ДИРЕКТОР Ричард Флинт, Betsson Група извршен ДИРЕКТОР Jesper Svensson, Совршенство извршен ДИРЕКТОР на Париз Смит, DraftKings извршен ДИРЕКТОР Џејсон Robins, Danske Spil извршен ДИРЕКТОР Нилс Ерик Folmann, BetBright извршен ДИРЕКТОР Марко Brennan & MD Sarne Lightman, Stoiximan / Betano извршен ДИРЕКТОР Џорџ Daskalaki, Novibet извршен ДИРЕКТОР Џорџ Athanasopoulos, Fortuna Група извршен ДИРЕКТОР На Widerstrom, BetBull извршен ДИРЕКТОР Sadok Коен, Parimatch извршен ДИРЕКТОР Сергеј Portnov, BetPawa извршен ДИРЕКТОР Kresten Buch, Paf Заменик-извршен ДИРЕКТОР Даниела Јохансон, Fitzdares извршен ДИРЕКТОР Вилијам Woodhams, Ѕвезда Спортски ДИРЕКТОР Бен Кит, GoWild Игри извршен ДИРЕКТОР Itai Zak, SlotsMillion извршен ДИРЕКТОР Алекс Tomic, Letsbet извршен ДИРЕКТОР Мајкл Pedersen, Funfair.io извршен ДИРЕКТОР Jez Сан, и Snaitech извршен ДИРЕКТОР на Фабио Schiavolin.Спортската индустрија јазик вклучуваат: PDC извршен ДИРЕКТОР Матеј Портер, Дејвид Милер, Потпретседател & Помошник Генералниот Совет, PGA TOUR Inc, Baskonia Alavés Група Комерцијален Директор Pablo Ортиз, PGA TOUR Inc Главниот Правен Службеник Со Браун, e|движење спортски д-р Симон Schleich, BHA Директор Ќе Lambe, Greyhound Одбор на Велика Британија Медиуми и Комуникации Службеник Симон Банки и многу повеќе.Медиумски експерти се вклучуваат OneFootball извршен ДИРЕКТОР Лукас фон Cranach, Gambling.com Група извршен ДИРЕКТОР Чарлс Гилеспи, Твитер Европа Раководител на Големите Медиуми Григориј Овенс, Facebook Главата на Вистински Пари Игри Finbarr О'Mahony, Google Индустрија Глава – Перформанси Пазари Крис Harrison, Oddschecker Раководител на Комерцијални Човек Harding.Постои богатство од ангажирање, индустрија-релевантни панели, целосна песна ќе биде посветен на испитување на можности во НАС спорт обложување – тема која стана особено интригантен по укинувањето на PASPA назад во Мај казино тема торта слот машина. SBC извршен ДИРЕКТОР & Основач Расмус Sojmark изјавил: "Ова е далеку од високо ниво и детална агенда сум видел за време на мојот пат во индустријата.Ние се покријат сите клучни спорт, САД, коњ тркачки, казино игри, esports, соработници, лидерство, регулатива, иновативност, спортски обложувања спонзорство прашања и можности и на мало со носителите на одлуки, во секој сектор споделување на својата експертиза. "Со голема бизнис и вмрежување, можности и нашите Спортски Обложувања Салата на Славните вечерта на иконите Природен историски Музеј во четвртокот ноќта, јас не мислам дека било индустрија на засегнатите страни може да си дозволи да ги пропуштаат можностите кои Обложување на Спортски обезбедува." Целосната Обложување на Спортски 2018 дневен ред е достапна за превземање ТУКА Дејвид Милер, Потпретседател & Соработник на правниот Застапник на PGA TOUR", коментира: "На PGA TOUR бизнис е во пораст повеќе меѓународни и Обложување на Спортски 2018 ни дава единствена можност да испорача нашата порака до голем и софистициран глобална публика.Ние се надеваме да се едуцираат публиката на улогата на PGA TOUR е пуштен во светот на интегритет и игри и на потенцијалот за комерцијални можности со PGA TOUR." Андреј Winchell, Началникот на генералштабот на Државата Њу Јорк Сенаторот Џон Џ фантазијата поени против слот примачите. Bonacic, исто така, ќе биде зборувајќи на настан, на панел насловен како " Држава на Нацијата – Што значи SCOTUS пресудата значи во вистинска смисла?' Тој беше слично позитивен кога во потрага напред за да #BOSWEEK: "На SBC Обложување на Спортски привлече моето внимание поради различни страни кои присуствуваат, како и можноста за споделување на информации на иднината на спортски обложувања и во сад и во светот." На друго место, пикадо' на вложување вредност ќе бидат предмет на панелот на тема 'Bullseye – Трансформирање на фан ентузијазам за пикадо во обложување интерес", со PDC Главен Извршен Матеј Портер меѓу говорниците фантазијата поени дозволено да слот примачите. "Јас сум во потрага напред за да се зборува за тоа како раст на професионални пикадо има развиено спортот како привлечен имот за bookmakers, и во смисла на број на пазари нудат и обемот на влогот што го привлекува," објасни тој.

Alaves' Заменик Генерален Директор Mikel Bárcena се споменува дека "SBC Настани се исклучително вредно вежба за клубот, а не само за можност да се сретнеме со нашиот нов партнер Betway, но исто така и да се добие увид во вредност од обложување базирана на партнерства, како и важноста на наоѓање креативни начини да се вклучат голем клуб на обожаватели." Leyton Ориентираат извршен ДИРЕКТОР на Дени Macklin, кој е говорејќи на поканите само SBC Спонзорство Форум, додава: "Има работено за над 13 години и во фудбалскиот и крикет јас со нетрпение очекуваме да го споделување на увид од ова искуство.Има тесно соработуваше со голем број на компании во овој сектор, јас многу се со нетрпение очекуваме да на неделата.Како и секогаш на врвот, мора да присуствуваат на настанот." Gambling.com извршниот ДИРЕКТОР на Чарлс Гилеспи, кој зборува на филијалата маркетинг-фокусирани панел, сумирано од големината на пригода: "Обложување на Спортски е најпознат настан за изложен на најновите иновации во спортско обложување технологија и развој на производот.Тоа е, мора да присуствува на настан за оние водечките фирми во секторот и другите бараат да се пробие во спортски обложувања." Мартин Haijer, Генералниот Секретар на Европската Игри на среќа и Обложување Асоцијација (EGBA), опишан Обложување на Спортски како: "Една snib настан кој ги обединува сите клучни играчи во спортско обложување за високо ниво, дебати и многу, многу повеќе." Додека Setanta Sports Медиуми извршен ДИРЕКТОР Lasha Machavariani додаде: "BOS е најголемиот бизнис ориентирани конференција во обложување индустрија." Тргување експерт Џон Томпсон, Директор на Corchorus, коментираше: "Тоа е страшно networking настан, каде што може да се израмни со голем број на вреднува контакти под еден покрив.Имам познати SBC Тим за многу години од сега, и секогаш е задоволство да бидат вклучени во настаните.Ко-лоцирани CasinoBeats Самитот, исто така, ќе се одржи за прв пат, со делегати во можност да се движи слободно меѓу Самит и Обложување на Спортски. LeoVegas Казино Директор Каролина Pelc е презентирање на Самитот.Таа објаснува: "во Живо Казино е толку возбудлив вертикална рамките Онлајн Игри на Светот во моментов се соочува брзиот раст и зголемен интерес од сите страни: играчите, Операторите и Добавувачи фантазијата фудбал слот приемник вта.
"Додека тоа може да изгледа прилично јасен, клучот за успех е да се има разбирање за своите уникатни комплексноста поврзани со самата операција, производ иновации можности, играчот треба и оптимална тим постави.Јас ќе се обидам да разговараат за некои од тие и го споделам некои од моите искуства во областа." Исто така, кажано е Jez Сан LUBIS, извршен ДИРЕКТОР и Основач на Funfair Технологии, кои коментира: "На Самитот претставува одлична можност да се слушне за иновативни технологии и производи во рамките на казино индустријата.Јас со нетрпение очекуваме да дебатираат со моите колеги панелисти и разговара со публиката за тоа како мислам дека blockchain е поставено на revolutionise секторот преку обезбедување правичност и значително подобрување на играчот заштита." Вкупно, речиси 300 водечки индустрија бројки сочинуваат законот, гледано низ десет песни и над 90 копче сесии.Билетите се во право сега се достапни во многу убаво група попуст – ги добиете ТУКА Ерик Bäcklund, Група Раководител на Sportsbook на Kindred Група, сумира целиот настан: "Обложување на Спортски е најбрзо растечка настан во индустријата.Тоа прерасна во само неколку години од мал обем се-заедно да блокбастер настан кој не може да се пропушти." Преземете го целиот #BOSWEEK конференција дневен ред ОВДЕ.Билетите за овој настан се во право сега се достапни со 25% група попуст ТУКА.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да го отклучите сите градење на слотови во hoi4.