среќа тигар казино се регистрирате

на бесплатниот број за коцкање проблем

Intertops Покер нуди уште една онлајн слот турнир, нудејќи им на играчите да се сними за да заработите екстра пари преку популарни Betsoft наслови.Од сега па се до 10-ти, играчи може да се земе учество во овој специјален настан кој Spinfinity Човек, Faerie Магии, Змеј & Феникс како и Потрагата на Запад.На врвот на оваа опција, играчи може да земе учество во $150 блек џек Потрагата бонуси, од сега до 11.Детали за Слот Турнир Играчи ќе заработи еден турнир точка за секој спин одигра на избрана игри.Целта е да се заработи најмногу поени и заврши на врвот на табла.На врвот 16 играчи ќе заработи пари исплата.На прво место награда е $400, убав дел на промените за да ги додадете на вашата сметка.Второто место заработува $300 додека Третиот зема дома, $230 среќа тигар казино се регистрирате. Со четири натпревари да се играат, слот турнир нуди убав за различни играчи.Секој од Betsoft титули има единствен теми така што може да се доживее нешто различни секој пат кога ќе се најавите за да се игра во онлајн слот турнир.Блек џек Потрагата За љубителите на блек џек, сајтот нуди до $150 бонус за играчи кои ќе заработи одредена blackjacks од сега преку 11.Играчите мора да се соберат Природен блек џек, Боја блек џек, Клубови блек џек и две или повеќе Физички Blackjacks во истата игра да победат во бонус пари.Овие нови се занимава доаѓаат само неколку дена по Intertops Покер најави Месец-Крај Заврши турнири на сајтот.Тие сега се нуди $2,000 Заврши-Up турнир како секој месец доаѓа до крајот.Покер фанови можат да се натпреваруваат и да заработи награда играјќи без limit Texas hold ' em.Играчи добиваат 2000 чип магацинот со buy-in од $25 + $2.50. среќа тигар казино без депозит кодови.