хард рок казино паркинг атлантик сити

колку за совет продавач во рулет

Екстра се исполнат доаѓа како одговор на растечката Австралиската Тркачки клуб на обожаватели во Северна Америка Луисвил, КЕНТАКИ.Јули 2017 – Небото Трки Светот, Луисвил, Кентаки-базирани дистрибутер на меѓународните коњ-трки содржина и подружница на Австралиската wagering оператор Tabcorp, ја зголемија нејзината саботата вечер понуда од три Австралиски Дербито ги исполнува четири за Северно-Американски фанови.Сабота, 15 јули ќе го одбележи првата недела од четвртата песна достапноста и доаѓа како одговор на зголемената популарност на Небото Трки Светот Австралиската Чистокрвни Трки производ во пазарот во Северна Америка.Четвртиот се исполнат ќе имаат tote патеката за заклучување на AUD.Иако ова се најновите понуди ќе се обезбеди зголемено ниво на забава и возбуда за лојални коњ-трки фанови во сабота навечер, Небото Трки Светот, исто така има амбициозни планови за месеците што следат.Со Австралија е високо-удели Пролет состаноци брзо се приближува, Небото Трки Светот е истражување на потенцијалот на проширување на дневниот придонеси да се помогне да го прослават акција.Пролетта состаноци, кој работи од септември преку ноември, ќе функција низа на возбудливи настани, вклучувајќи го и Кокс Плоча, Викторија Дерби, и трка кој ќе престане еден народ, на 2017 Емирати Мелбурн Куп.Вести на четвртата песна следи паметен првата половина на 2017 за Небото Трки Светот, за време на кој тоа го исполни на неколку клучни иницијативи.Во Март, беше соопштено дека на проширено партнерство со TVG, Калифорнија-со седиште трки кои се фокусирани на ТВ мрежата и однапред депонирање на wagering (ADW) - сајт, ќе го видите тоа ја зголеми својата покриеност на Австралиската Дербито на TVG и TVG2 хард рок казино паркинг атлантик сити. Тоа беше проследено во јуни од страна на интеграција на нова графичка за Небото Трки Светот simulcast Австралиската коњ-трки содржина на Северно Американскиот ADW сајтови, песни и OTBs.Конечно, минатата недела, Небото Трки Светот најави партнерство со Кореја Трки Орган да се дистрибуираат коњ-трки содржина на ADW локации низ Америка и Европа, почнувајќи август 5, 2017 хард рок казино паркинг гаража атлантик сити. Дејвид Haslett, Претседател и извршен ДИРЕКТОР на Небото Трки Светот, рече: "Тоа е многу возбудлив и важен време за двете Небото Трки Светот и безброј лојални Австралиската Трки навивачи, кои што работат со.Нашите најновите понуди е уште еден пример на нашата посветеност за создавањето на еден свет-класа производ, кој е одраз на спортот во кој ние работиме." За повеќе информации на Небото Трки во Светот, најновите понуди и претстојните настани, ве молиме контактирајте Небото Трки Светот.За Скај Трки Светот Основана во 2014 година, Небото Трки Светот е ексклузивен Северна Америка дистрибутер на чистокрвни коњ-трки од Австралија, Нов Зеланд и Јужна Африка.Друштво, подружница на Tabcorp, Австралија најголемите wagering и забава компанија, обезбедува Австралија, Нов Зеланд и Јужна Африка трки содржина за simulcast коњ-трки wagering за над 70 НАС се соочуваат со однапред депозит wagering (ADW) брендови, вклучувајќи TVG, NYRA Награди, TwinSpires.com, Xpressbet.com и BetAmerica.com.Покрај тоа, Небото Трки Светот обезбедува Австралиската трки содржина за simulcast коњ-wagering wagering до над 425 коњ-тркачки патеки и надвор од патеката обложување (OTB) агенции во САД, Канада, Мексико и Карибите.Контакт Информации Дејвид Haslett Претседателот & извршен ДИРЕКТОР на Небото Трки Светот Tel колку за совет продавач во покер турнир. +1 (502) 568 1010 е-пошта: [email protected] веб-Сајт: https://www.skyracingworld.com/ и https://www.tabcorp.com.au/ Твитер: https://twitter.com/skyracingworld Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre колку за совет продавач во рулет.