богатство миле казино без депозит бонус кодови нешто кратко

богатство миле казино без депозит бонус слободни чип

На месец јули беше зафатен еден за SBTech, и август започна во прилично многу исти залудно.На клуч на рака спортски обложувања решенија на услуги има потресе раце со Genting Alderney на иновативни договор со кој ќе ги види нив се обезбеди спортски обложувања решение за Genting во сопственост на брод што плови, двапати дневно, помеѓу Пристаништето на Мајами и на Bahamian Островот Bimini – дом на Genting Места во Светот.

Genting сакав да се создаде некои казино миризливи фондации во Мајами за сосема извесно време, но наместо да се чека за донесување на соодветно законодавство, тие одлучија да го преземе проактивен пристап од страна на креирање на Установи Светот Bimini Залив, само два часа возење од Мајами крајбрежје.Наместо тоа, на обезбедување на планината за Мохамед тие инвестирале нагоре од $100 за подобрување на воздушниот и поморскиот транспорт, па тие може да се Мохамед на планината.Еден од тие начини на транспорт е преку Голфската Струја и договорот, ќе се види SBTech се создаде постоечкиот спортски книга на Bimini Супер Ферибот.Германскиот изграден бродот може да достигне брзина и до 30 јазли, што ја најбрзиот брод во САД, и како 32 бруто тон чудовиште, таа нема проблем traversing моќен Голфската Струја, каде што таа се conveys со над 6.000 членови на патници на дневна основа богатство миле казино без депозит бонус кодови нешто кратко. SBTech ќе се осигура дека спортско обложување љубовници ќе се примаат до 10.000 живеат настани на месечна основа, со информации се прикажани во спортски бар преку себичните обложување терминали.Новиот спортски обложувања стил бар, исто така, ќе вклучува екипаж customer service desk и екипаж касиерот.Спортско обложување платформа, исто така, ќе биде компатибилен мобилен преку употреба на HTML5 технологија, што значи дека дури и не мора да биде во бар да се постави залог зголемување. "SBTech покажа своето знаење и искуство во успешно продорен земјата врз основа спортски пазари со нивните многу атрактивна спортско обложување решение и импресивен мобилни обложување платформа", рече Питер Нолан, генерален Директор на Genting Alderney богатство миле казино без депозит бонус кодови. "Тоа е токму оној вид на клуч на рака пристап што сте биле барате, оној што ќе го импресионира и да се забавува Bimini Супер патници." Ова е четврта голема работа за SBTech во што повеќе недели по јавните некои мастило со iSoftBet, Mermaidbet и најавата за продолжување на нивното партнерство со онлајн игри оператор ComeOn богатство миле казино без депозит бонус слободни чип. "Ние сме воодушевени што почитуван компанија како што Genting е избран нашата платформа за овој амбициозен проект," вели SBTech извршен ДИРЕКТОР Itai Zak за казино што плаќа вистински пари. "Тоа дополнително solidifies нашиот углед на обезбедување на висок квалитет клуч на рака спортски обложувања решение и ние сме убедени дека посетителите на Bimini Супер Брз Ферибот ќе уживате во нашиот широк спектар на НАС спортски обложувања можности" за казино што се плаќа од вистински пари. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино што е отворена во близина на мене.