казино barriere де лил спектакл

грч покер се кандидира уште еднаш

Во потег кој зацврсти својата стапало во италијанскиот онлајн игри на пазарот, водечки развивач и снабдувач на iGaming решенија, Greentube, има потпиша договор со локално лиценцирани онлајн коцкање оператор и платформа на услуги E-Play24 казино barriere де лил спектакл.

Договорот ќе видите NOVOMATIC Интерактивни поделба земе својот Дом на Игри портфолио живее низ Malta-со седиште на операторот на платформи. "Италија стана клучен пазар во текот на последните 12 месеци." Според соопштението од Greentube.. грч слотови јас сум лаура. ...италијанскиот оператор и платформа на услуги горд на формирање партнерства со врвот индустрија фирми, и овој најновиот соработка не е исклучок.Договорот им овозможува на E-Play24 да понуди некои од инвеститорот повеќето популарни игри како што се Sizzling Жешка Делукс, Среќа Лејди Шарм Делукс и на древниот Египет-тематски наслов, Книга на Ра Делукс на своите платформи.Клучен пазар: Зборувајќи за взаемно корисни договор, Раководител на Продажбата за Greentube, Даниел Lechner, рече.. грч под поени emote слотови.

"Ние сме среќни да се прошири нашата игра да се понуди E-play24 и нивните брендови, понатамошно зајакнување на нашето присуство во италијанскиот пазар.За Greentube, Италија стана клучен пазар во текот на последните 12 месеци и имаме за цел да биде водечки снабдувач за регионот, правење резервни копии на силна улица на пазарот на земјиште и-врз основа на присуството на нашата матична компанија NOVOMATIC." Расте обемот и квалитетот: За својот дел, Главен Извршен Директор за E-Play24, Антонио Tressanti, додаде.. грч покер се кандидира уште еднаш. "Благодарение на големите партнерство со Greentube, Вегас дел во нашите E-Play24 Казино платформи ќе расте, не само во обем, но исто така и во квалитет.Постојат неколку добавувачи кои може да се пофали како широк спектар на квалитетот на содржината и тоа ме прави посебно среќен." Важно достигнување: исто Така, додавање неговите мисли бил E-Play24 Група Казино Менаџер, Алесандро Grasso, кој изјави.. спектакл слава ау казино де париз. "да Се биде во можност да им понудиме на нашите клиенти на светот повеќето одигра слот, Книга на Ра делукс, значи E-Play24 може да биде повеќе во согласност со тековните барањата на потрошувачите.По неколку месеци на развој и напорна работа дојдовме оваа нова и многу важно достигнување.Меѓу другото, ние сме во моментов работат на многу интересни проекти кои ќе бидат поставени на пазарот во наредните месеци, сето ова да се продолжи да се прошират нашиот спектар на онлајн игри." Крајот на минатиот месец, Австриската онлајн казино игри, програмери се согласија на договорот за партнерство со Колумбиската оператор BetPlay.На тај-up доаѓа во исто време Greentube го објави својот нов Египетскиот-тематските онлајн слот, Срцето на Египет.На ALLPAY® слот, нуди два возбудливи бонус функции кои се особено привлечни за високо ролки.Бидете сигурни да проверите! спектакл elvis казино lac leamy.