краток одмор правопис слотови wizard

е богатство остров казино во mn отвори

Microgaming имаат во недела само исчезна, објави продолжение на нивната Книга од Оз слот, со објавувањето на Книгата на Оз Заклучување 'N Спин, која беше развиена исклучиво за Microgaming со Тројно Работ Studios.Оригиналната Книга на Оз слот игра беше објавен во декември на крајот на 2018 и да се биде фер Заклучување 'N Спин дека не е многу различно, иако тоа не карактеристика Hyperspins.Со пријавени RTP помеѓу 96.35% - 96.60%, Книга од Оз Заклучување 'Спин N е 5 ред, 10 плати линија слот што се смета како високо варијанса игра, кој исто така има максимална исплата од 5.000 пати ја вашата залог удел.Со неколку карактеристики заедно Hyperspins, Книга од Оз Заклучување 'N Спин треба да биде способен да држи интерес на слот играчи за многу малку време.Говорејќи во име на Microgaming, Џејмс Buchanan, на Isle of Man врз основа инвеститорот Директор на Глобални Операции, рече: "Следејќи го успехот на многу популарна Книга на Оз, Тројно Работ Studios успешно се создаде волшебно продолжение во Книгата на Оз Заклучување 'N Спин." "Издигнувајќи оригиналниот дури и повеќе возбудлив и наградува карактеристики, вклучувајќи Hyperspins™ Заклучување 'N Спин и 2 Шанса функција во рамките на слободен врти.Книгата на Оз Заклучување 'N Спин нуди играчи висока нестабилност акција и потенцијал за големи награди." Додека се зборува во име на Тројно Цд Studios, Brendan Walton, коментира: "На тим на Triple Работ Studios сакаше создавање на Книга од Оз Заклучување 'N Спин, производство на друг визуелно запрепастувачки и функција спакувани игра." "Ние веруваме дека Hyperspins™ Заклучување 'N Спин и 2 Шанса карактеристики даваат друга димензија на жалба до целокупната игра, нудејќи играчи се многу забавни искуство и голема победа потенцијал." краток одмор правопис слотови wizard.