добивки slots казино saint vincent

хард рок казино punta cana мапа

Малку повеќе од една недела по потпишување на договор за снабдување со својата комплетно портфолио на HTML5-friendly видео слотови на Лото Jinni лотарија бренд, Британски онлајн казино игри и развивачот на софтвер iSoftBet сега има најави мастило на сличен аранжман со португалски iGaming оператор Grupo Solverde.Видео слот extravaganza: Лондон-со седиште иноватор користи службено петок соопштение објавено од страна на Европската Игри Медиумите и Настани, на деталите кои најновите договор е да се види операторот на доменот на CasinoSolverde.pt користат неговите Игра Агрегација Платформа (ЈАЗ) однапред, со цел да им понуди на aficionados збирка од над 3,000 видео слотови од некои од iGaming индустрија најпознатиот програмерите вклучувајќи сака на Црвениот Гребло Игри, Elk Studios AB, Прагматични Игра Ограничен, Цвета Игри Ограничен и Еволуција Игри Ограничен.Во куќата на иновации: iSoftBet објасни дека неговата ЈАЗОТ иновација ќе исто така снабдување на Португалија-лиценцирани онлајн казино со сопствената куќа спектар на над 150 видео слотови како што се популарните Џамбо Стампедо и Топла Спин наслови заедно со неодамна објави Piñata Fiesta игра.Дополнителни предности: Мајкл Probert, Главен Комерцијален Референт за iSoftBet, се користат печатот да се изјасни дека неговата фирма е ЈАЗОТ иновации нуди видео слот содржини од некои 46 трети-страни развивачи заедно со голем број на напредни реално време gamification и маркетинг алатки добивки slots казино saint vincent. Probert изјавата се чита.. добивки слот vlt голема лесно. "Ние сме среќни да го имаат потпишано со такви престижни и расте бренд како CasinoSolverde.pt, и подобрување на нашиот дофат во Португалија и натамошно зголемување на нашата регулирана и присуството на пазарот.iSoftBet води на начин кога внесувате регулирани и ново-регулирани пазари.Нашите игри и платформа се овластени во 16 пазари и јас сум многу возбуден со Португалија со голем потенцијал." Врвен стои: За неговите дел, Americo Loureiro од Grupo Solverde изјави дека тој е "воодушевен" да се потпишаа алијанса со iSoftBet по опишување на ЈАЗОТ однапред како холдинг 'одлична репутација за развој на висок квалитет на игри и обезбедување на сериозен спектар на содржини'. хард рок казино punta cana отворени за јавноста.