слики на слот машина джакпот

deerfoot ин и казино телефонски број

Ezugi, дел од Еволуцијата Игри Група, помина живеат во Литванија, како што тоа продолжува да расте своето присуство во регулирани пазари ширум светот слики на слот машина джакпот.

Ezugi е првиот Живеат Дилер да започне во Литванија со својата сопствена живо казино наслови и ќе оди во живо со неколку големи-име оператори во текот на наредните недели.Игри уверение за лансирање вклучуваат живеат блек џек, живеат рулет и телевизија baccarat, со повеќе наслови и варијанти треба да биде одобрен кратко време.На сертификација во Литванија доаѓа по тестирање на стандарди беа успешни се сретна и одобрување доделени од страна на земјата регулаторот.Оператори во Литванија, сега може да пристапите Ezugi иновативниот портфолио на телевизија дилер наслови кои се стримувани во висока дефиниција од девет држава на уметноста студиа во светот слика рамка со 10 слотови. Ezugi има насочени Литванија како што се гледа голем потенцијал на пазарот како живо казино продолжува да се соберат популарност со играчи од целиот свет.Најновите сертификација додава уште повеќе импулс да Ezugi е брзиот раст во обезбедување врвни и иновативни мобилни и интернет телевизија дилер игри содржина на глобално ниво.Грч Goh Развој на Бизнис Директор во Ezugi, рече: "Ние сме среќни да имаат обезбедено сертификација и ќе биде завршена во неколку успешни започна во наредните недели со нашите клучни партнери во Литванија." "Тимот направи неверојатна работа кога станува збор за обезбедување на нашите игри се задоволат високите стандарди поставени од страна на регулаторот што ни сигурни на нашата способност да ги исполнат.Добивање одобренија во регулирани пазари ширум светот е движечка сила зад нашата стратегија за раст и најновите сертификатните марки нашето доаѓање како водечки живеат дилер на услуги." "Гледаме огромен потенцијал во Литванија и веруваат дека живеат дилер ќе стане значаен вертикални во свое право како на пазарот продолжува да расте и да се зрели." Сертификација во Литванија доаѓа кратко време по Ezugi обезбедени одобрувања од регулатори на Isle of Man, а во Естонија и Бугарија.Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. deerfoot ин и казино се отвори.