обложување на темната страна

j'ai perdu истакнуваат пон argent ау покер

8 февруари, 2017 (Лондон) – iGB Филијалата, водечки информации на услуги за iGaming филијалата индустрија, најави дека голем број на спортски познати личности ќе се мешаат со делегати на оваа година Лондон Филијалата Конференција.Меѓу најголемите имиња, поранешен Ајакс, Барселона и Ренџерс играч Frank de Boer, како и пикадо судијата Рас Bray, ќе биде на Вилијам Хил stand обложување на темната страна. De Boer, кој ја освои 112 капи за Холандија, ќе се сретне делегати на 11-ти февруари од 10:00, а ќе бидат интервјуирани од страна на Џејмс Richardson во 11:00 часот во craps. На друго место, екс-Англија капетан и рагби унија Светското Првенство победник Мајк Tindall MBE ќе биде средба на навивачите на UFX застане на 10 февруари.Во меѓувреме, поранешниот Трупот Град, Вест Хем и Fulham играч, и актуелен Leatherhead ВАЛУТНА менаџер, Џими Bullard ќе биде на BetBright стојат претставувајќи за слики и разговори со претставници.И на 11-ти февруари на Betsafe штанд ќе играат домаќинот на поранешниот Премиер Лигата менаџерот Хари Redknapp и Манчестер Сити легенда Пол Dickov, кои ќе учествуваат во Q&A сесија од 12:15 j'ai истакнуваат perdu ау казино форум. Други познати лица во оваа година LAC вклучуваат Betfred основач Фред Направи (ActiveWins), На Чејс е Жигот "На Ѕверот" Labbett (Гала Партнери) и Лестер Тигри тим (LeoVegas).Многу изложувачи, исто така, ќе биде одржување натпревари и други активности на своите штандови во она што е наместен да биде едно од повеќето забавни LACs во историјата.iGaming Бизнис' раководител на операции, Shona ODonnell, коментираше: "LAC има историја на цртање некои од најинтересните гласови во спортот, и оваа година не се разликува j'ai perdu истакнуваат пон argent ау покер. "Ние сме среќни да се види нашата изложувачите се повлече сите престанува да се обезбеди LAC делегати уживаат во незаборавни неколку дена" j'ai истакнуваат perdu ау казино. Лондон Филијалата Конференција и Финансиски Партнери Експо се одвива помеѓу 9 – 12 февруари во своето ново место на ExCeL, со повеќе од 5,000 делегати и изложувачи очекува да присуствуваат.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Дејвид Bartram +44 (0) 20 3586 1978 [email protected] За iGB Филијалата iGB Филијалата е филијалата-соочува бренд на iGaming Бизнис.Таа организира трите најголеми филијалата настани во индустријата – LAC, AAC и BAC – како што неодамна најави Нордиските Филијалата Конференција.Своите конференции обезбеди платформа за соработници да научат од индустријата е најдобро време на конференција посветена распоредот, и да ги задоволи филијалата менаџери од големи и зголемувањето на операторите и двете на изложба кат и во текот на добро присуствуваа настани за вмрежување.Ваквата конференции се единственото место каде што може да се поврзат со големи количини на филијали одеднаш.За оператори, конференции се од витално значење за зголемување на нивната партнерските мрежи.iGB Филијалата, исто така, обезбедува бесплатен iGB Филијалата списание.Со висок квалитет, содржина и силна дигитални и печатени следното, тоа продолжува да биде посветен само списание во филијалата индустрија.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre bitcoin казино сад без депозит бонус 2021.