како да се прочита еден денар слот машина

волшебникот од оз слотови онлајн

Топло на петиците на нивните Q1 2021 заработка извештај и iGaming технологија компанија Игри Иновации Group Inc како да се прочита еден денар слот машина. (Свирка) (СВИРКА:Осло) помина живеат во Ирска со Slotbox Ограничен, нов бренд создаден од страна на островот земја водечките игри на среќа и казино оператор, Крајбрежје Игри.Долгорочен договор меѓу двете фирми, која првично беше потпиша во октомври 2020 година, има погон на лансирањето на нови онлајн казино, работат под име "Slotbox," по пат на Свирка е iGaming платформа и omnichannel решение, по повод одбележувањето на "значителен чекор" за Даблин-базирани група и "прв чекор" во својата дигиталната трансформација.Играчот искуство: Коментирање на промоцијата, Директорот за Slotbox, Конор О ' донел, изјави во Свирка е соопштението дека тие се.. како да ги прочитате на покер спектар на табелата.

"навистина задоволен" да се види фаза 1 на проектот некои до зацртаната цел.И дека "сите вклучени работеше напорно за да ја создадат една понуда која ќе ја испорача прва класа гејмерски искуство за нашите клиенти." "Ние се особено возбудени за спроведување на omnichannel карактеристики кои ќе се обезбеди лесна искуство за нашите играчи," О ' Донел додаде.Благодарение на tech компанија е адаптери рамка, Slotbox играчи ќе бидат во можност да уживаат во конкурентна онлајн искуство за време на своето време и на веб-сајтот кој може да се пофали "уникатен изглед и се чувствуваат." Дополнително, играчите низ сите канали ќе имаат корист од двојна регистрација функција која им овозможува на една лесна пријавите процес.Друга карактеристика, заеднички лојалност систем, им овозможува на корисниците можност да се заработи онлајн лојалност поени и монети, дали тие си играат offline или во во на.Мазна транзиција: Во наредните месеци, новиот казино бренд, исто така, ќе се тркалаат различни функции за да се олесни на "непрекинато играч патување" помеѓу земјата-базирани/мало и онлајн сајтови.Возбудени да се качил живеат во Ирска со Slotbox, Главен Извршен Директор за Свирка, Ричард Браун lauded дополнување на лансирањето на новиот бренд како "горд момент," која е дополнително подобрен од страна на нивниот партнер е дигиталната трансформација како да ги прочитате на покер лице. "Со искуство и експертиза на индустријата ветерани на Slotbox во комбинација со иновации на Свирка е igaming платформа и omnichannel решение Slotbox испорачува топ-класа онлајн казино, која е поставена за да им обезбеди на пазарот-водечки лесна искуство на своите играчи волшебникот од оз слотови онлајн. "Во наредните месеци, Slotbox откри дека тоа ќе додадете голем број на нови функции, за да својата платформа која ќе "овозможи непрекинато играч патување помеѓу мало и онлајн сајтови," Браун објасни.На тули и малтер операции: новиот бренд е основан од страна на една од водечките игри на среќа и казино оператори во Ирска, Крајбрежје Игри.На што во моментов може да се пофали осум земјиште базирани на локации во своето портфолио, вклучувајќи: А Ирски компанијата [Slotbox Ограничен] онлајн присуство останува ограничена, партнерството со Свирка ќе помогне во донесувањето тоа е до датумот и повеќе во можност да се натпреварува во она што е повеќе дигитален пазар.Квартал заработка:: во Меѓувреме, според нејзините Мај 5, 2021, ослободување, Свирка пријавени Q1 2021 приходи од €18.3 m,до 64 проценти, и EBITDA на €м 4.6, до 674 проценти, додека normalised приходи беа €15.4 m, што претставува зголемување од 44 проценти, и normalised приходи за Платформа Услуги беа €5.2 m, а се издува на 19 проценти.Извршниот ДИРЕКТОР на Браун рече дека тие се "задоволни со севкупниот напредок," повикувајќи се "на работа и стратешки иницијативи се наметнува преку во последните 12 месеци" како возач на "силни резултати." волшебникот од оз слотови онлајн бесплатно.