најдобрите коефициенти на слот машини

хранлива вредност на блек џек остава

25 јануари 2017 – Куала Лумпур, Малезија: најголемиот спортски медиуми сопственост во Азија историја, ЕДЕН Шампионатот™ (ЕДЕН), има само најави својата обновување на партнерство со најголемата мобилна при-пејд оператор во Малезија, Мелодија Разговор.И двете друштва се тесно работат заедно уште од 2012 година, со Азија мешани боречки вештини на поголеми височини.Виктор Cui, извршен ДИРЕКТОР на ЕДНА Првенство, изјави: "јас сум воодушевен да се работи со Мелодија за Разговор и Воздухот Азија семејство како нашите продолжен партнерство значи уште еден монументален момент за спорт на мешани боречки вештини и ЕДЕН Шампионатот.Како да доведе до најголемите мешани боречки вештини настан во Малезија историјата на 10 февруари, ЕДЕН Шампионатот и Мелодија Разговор ќе се тркалаат голем кампања низ сите медиумски платформи во целата земја." Во денешната ера на дигитална содржина, Мелодија се Зборува постојано led индустријата со најсовремена технологија и свежи маркетинг иницијативи, со оваа нова обидат да биде огромен чекор во вистинската насока.Официјално започна во август 2009 година, Мелодија Разговор обезбедува супер ниска повикувајќи стапки и возбудлива мотивација за недоволно сегмент на Малезија пазарот.Компанијата има брзо се искачи на успех врз основа на нивната филозофија на посветеност и напорна работа.Мелодија се Зборува одигра клучна улога во ЕДЕН Шампионатот е пораст на истакнато место во Малезија и на други делови од Азија, со користење на своите иновативни содржини кои го донесоа свет-класа на мешани боречки вештини акција за да се лојални фанови.Во партнерство со Мелодија Зборувате, ЕДЕН Шампионатот се враќа во Куала Лумпур, Малезија, на 10 февруари да се одржи ЕДЕН: ПРЕСТОЛОТ НА ТИГРИ во 12,000-капацитетот на Стадионот Negara.На блокбастер настан ќе функција апсолутно најдобар во локални и меѓународни мешани боречки вештини и талент, accentuating огромна headlining рунда меѓу родниот град херој Ev "Д најдобрите коефициенти на слот машини. Т." Тинг и лесни ветеран Kamal Shalorus.Исто така, ЕДЕН Шампионатот и Мелодија Разговор ќе биде лансирање на 24-епизода оригиналната веб серија, кој Џејсон Lo себеси и ЕДЕН Прстен Девојки.Џејсон Еве и компанија ќе биде турнеја низ исконски град на Куала Лумпур да се истражуваат на град е интересна и уникатна сајтови, како и земање на Малезија е светска класа кујна.Џејсон Ете, извршен ДИРЕКТОР на Мелодија Разговор, изјави: "врската воспоставена помеѓу Мелодија Зборува и ЕДЕН Шампионатот пред пет години беше катализатор тоа се промени целата мешани боречки вештини екосистем во регионот.Бројни историски достигнувања се остварени како резултат на ова синергетски бонд.Мелодија се Зборува е горд уште еднаш да се прошири овој партнерство што во голема мера ќе донесе сигурен раст на спортот, како и за двата брендови." Тој додаде: "Преку Малезија Инвазија Мешани Боречки Вештини (MIMMA), Мелодија Разговор ќе работат тесно со ЕДЕН Шампионатот да се откријат повеќе свет-класа на мешани боречки вештини спортисти, за да додадете веќе импресивен line-up на MIMMA Лигата се борат за Азија премиер ММА организација, како што се Кијану Subba, Mohd Aiman и Agilan Тани." За повеќе надградби во ЕДЕН Шампионатот, ве молиме посетете ја www.onefc.com следете нè на Твитер и Instagram @ONEChampionship, и да ни се допаѓа на Facebook во https://www.facebook.com/ONEChampionship најдобрите коефициенти на craps табела.

About ЕДЕН Шампионатот™ ЕДЕН Шампионатот е најголемиот спортски медиуми сопственост во Азија историја.Со седиште во Сингапур, на светот повеќето возбудлива мешани боречки вештини организација домаќин на најголемиот спортски забава настани низ Азија кој најдобро Азија мешани боречки уметници и светски шампиони, сите потпишан до ексклузивни договори, на најголемиот медиуми емитува во Азија.ЕДЕН Шампионатот ќе се емитува на повеќе од 1 милијарда гледачи низ 118+ земји ширум светот со некои од најголемите глобални радиодифузерите, вклучувајќи ФОКС Спорт, Setanta, МНК, Астро, Thairath ТВ, ABS-бибиси арапски, TV5, MYTV, HTV, OSN и повеќе.За Мелодија се Зборува Мелодија Разговор е најголемата мобилна при-пејд MVNO оператор во Малезија.Официјално започна на 19 август 2009 година, компанијата има за цел да понуди низок, рамен-calling стапки и мотивацијата за пријавување служеше сегмент на пазарот, обезбедување на лесен пристап до и широка дистрибуција се постигне за своите производи.Мелодија се Зборува е резултат и кулминација на години на посветеност и напорна работа.Со повеќе од 1,5 милиони активни претплатници во моментов ужива на компанијата услуги, тоа е нашата аспирација да расте до невиден степен и еден ден да стане АСЕАН MVNO.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најдобрите коефициенти на craps табела.