онлајн казино со мобилен Депозит

gila реката казино vee quiva

Norwich – 9 поени.

Dieumerci Mbokani на чело на утеха цел за Canaries, но Лестер одржана на за сите три точки.Тим Sherwood реков на Aston Villa фанови да тока до и очекува тешка сезона, како што тој продолжува да креира тим кој е создаден во побрзаа по flurry на летниот трансфер signings.За жал, од страна на време тие не успее да го добие нивното дело заедно тие ќе се игра на нивниот фудбал во Шампионатот.Оваа недела Вила поразот на дом со цел да нил да Марк Хјуз е Stoke.Три повеќе игри, да ги фатите и Bournemouth ќе се корне самите по цртање дома да Watford.Глен Мареј дојде за повредени Callum Вилсон, и постигна игри отворање на целта, но потоа ќе одат за да се пропушти казна што би им се даде Bournemouth сите три поени.Ако тие се случува да се избегне капка, тоа е од витално значење ќе победат дома игри против нивните колеги таканаречена врата која се strugglers како Watford онлајн казино со мобилен Депозит. Everton – 13 поени онлајн казино со мобилен телефон кредит надополнување.

Southampton – 12 поени онлајн казино со мобилен плаќање deutschland. Claudio Ranieri е мажи продолжат со своите неверојатни работи на игри, со 2-1 победа во Carrow Патот.Џејми Vardy останува на врвот на Премиер Лигата цел оценување на топ листите со своите седмиот од сезоната, и Џеф Schlupp направи тоа 2-0 во 47th минута gila реката казино vee quiva.