без депозит кодови онлајн казино

турнири покер или казино cirsa валенсија

Шведската онлајн коцкање технологија на услуги Нето Забава (Нето-Ent) има назначено NASDAQ Постар Заменик Претседател на Jenny Rosberg на одборот на директори на компанијата.Комитет за Именување на предлог Rosberg изборната како и проширување на бројот на постојните членови на одборот на осум, ре-принципи Vigo Carlund, Fredrik Erbing, Mikael Gottschlich, Петар Hamberg, Мајкл Knutsson, Понт Lindwall и Марија Redin без депозит кодови онлајн казино. "Џени Rosberg има повеќе од 25 години, на оперативно искуство од вишото раководство и одборот позиции во финансиските услуги и технологија сектор.Со нејзината меѓународна перспектива и драгоцено искуство од пазарите на капитал и трансакција-интензивни индустрии таа ќе донесе голема стручност на Одборот.Јас со нетрпение очекуваме да работиме заедно со Џени за да продолжат со зајакнување на NetEnts позиција како водечки провајдер на дигитална забава", вели Vigo Carlund, Претседател на Одборот на Нето-Ent турнири покер или казино гран мадрид. Rosberg е основач на ROPA Управување Ltd.Пред основањето ROPA, таа се одржа врвот извршни позиции со NASDAQ за речиси осум years. Net Ent казино игри се оди во живо на Full Tilt избор на Нето-Ent игра портфолио помина во живо со online оператор Full Tilt, по договорот меѓу двете компании во април 2014 година турнири покер или казино conde луна.
Full Tilt има завршено процесот на интеграција и има направено избор на Нето-Ent онлајн казино игри на располагање на своите клиенти турнири покер или казино cirsa валенсија. "Ние сме горди да се партнери со Рационално Група, најголемата онлајн покер оператор во светот, и ние сме задоволни да бидат први на снабдувачот да започне во рамките на нивните нови казино канал," изјави Управниот Директор на NetEnt Малта и Началникот на Европскиот Пазар Операции Enrico Bradamante. "Со Рационално Група нашите игри се постигне целосно нов играч база, која сега се нуди крајна играч искуство." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.