бесплатни онлајн отвори со слободен врти

parx казино bensalem па часа

aming лабораторија за тестирање и техничка консултантска BMM Меѓународни ДОО, брендирани како BMM Testlabs, вели дека тоа е лиценцирана од страна на Филипините коцкање регулатор на Филипините Забава и Игри Корп (Pagcor) за да се потврди онлајн игри производи во таа земја бесплатни онлајн отвори со слободен врти. Ние сме веќе лиценцирана од страна Pagcor да се обезбеди усогласеност тестирање и сертификација на земјиште базирани на слот машини и системи.Оваа нова лиценца овозможува BMM да се прошири нашите услуги придонеси за регионот да опфаќаат оценување, тестирање и сертификација на онлајн гејминг системи, игри и безбедност процес за сите Филипините Префрлани Игри Оператор [POGO] licensees", рече Кирк Бела, BMM е извршен потпретседател и генерален менаџер од Австралија, Азија, Пацификот и во Јужна Африка, во подготвена изјава.ММ ќе бидат задолжени со обезбедување на онлајн гејминг системи, игри и безбедносни процеси на таквата лиценца носители во согласност со Pagcor е барања.р Бела додаде: "Со четири на BMM е 11 тестирање на објекти лоцирани во Азиско-Пацифичкиот регион: во Сингапур, Макао, Мелбурн и Сиднеј; BMM е многу добро позиционирани за поддршка на POGO лиценца носители во добивање на нивните производи сертификати на навремен и ефикасен начин." бесплатни онлајн отвори со бесплатен монети.