или тоа значи да acronym слотови

колку се заработува со удар на казино

Booongo има потпиша партнерски договор со до-и-доаѓаат онлајн оператор CatCasino во договор со кој ќе се види целата негова неговото портфолио оди во живо со дигитални казино управувана од страна на Curaçao компанија, Traflow Медиуми N или тоа значи да acronym слотови. Под договор, игра студио е целата колекција на премиум HTML5 наслови, вклучувајќи го и неодамна објави рударство тематските, Хит На Злато!и други популарни се Одржи и да Победи хитови, Сонцето на Египет 2 и Змеј Бисери, како и Ацтеките Пирамида Megaways, давателот на услуги е првиот слот за да ги користат популарните механичар под лиценца од Австралиската забава компанија Големи Време Игри на среќа (BTG).Задржување и ангажман: Во прилог на крос-платформа HD видео слотови, CatCasino, кој беше лансиран во Мај 2021, исто така, ќе бидат во можност да ги искористат предностите на неговото место специјалист е спектар на gamification алатки кои се докажани возачите на играчот задржување и ангажман преку своите турнири и награда капки мотивација.Коментирајќи во врска со тај-up во неодамнешното соопштение, Главен Извршен Директор за CatCasino, Катја Nordstrand, рече дека Booongo портфолиото на наслови "продолжи да им помогнам на границите во индустријата, како водечки провајдер на Чекање и да Победи игри додека неговата посветеност кон диверзификација е јасно преку лансирањето на неговата неодамнешна Megaways™ игра." Извршен ДИРЕКТОР на додадена.. штом ќе победи во казино рулет. "Ние сме исклучително задоволни и да ги нудат своите игри на нашите клиенти, и со нетрпение очекуваме да долга и успешна врска заедно." LatAm притисни: партнерството е последната во серија на договори кои видете го понатамошното комерцијални проширување за постапно игра студио, откако неодамна потпиша неколку присуство-зголемување на договори во латинска Америка, вклучувајќи ги Колумбија-базирани софтверски услуги, Virtualsoft, која е дел од Microsoft Партнер Мрежа како можете да добиете на победи во казино. "CatCasino е возбудлива бренд и ние сме многу среќни да се испорача целата наша содржина спектар на операторот," рече Yuriy Muratov, Раководител на Сметка на Управување и Развој на Бизнисот за Booongo.На извршување додаде дека во партнерство со "bold, иновативни компании" кои огледало на нивниот бизнис пристап", е клуч" и тие се "воодушевен да се согласувате со овој договор." Глобалната експанзија: Во прилог на Virtualsoft договор, во својата продолжува фокусот на проширувањето на нејзините стапало во "копче за новите пазари," на Curaçao-базирана игра студио исто така, од неодамна соработува со sportsbook и онлајн казино оператор Betmaster, која е управувана од страна на Кипар врз основа Reinvent Ltd.Други неодамнешни комерцијални се занимава вклучуваат независни Б2Б онлајн коцкање софтвер фирма BlueOcean Игри, која, како и најновите договор, вклучува Booongo е неговото место, како што се Тигарот, Камен, која е достапна преку платформа на услуги е голема оператор на мрежата, како и својот играч ангажман решенија.Нов слот: Како што спомнавме, се справи следи јуни 10 откривањето на инвеститорот најновите Одржи и да Победи прилог, Хит На Злато!Рударството-тематските, 5×3, 25 payline слот зема играчи во длабочините на рудниците во потрага по злато!Кој и Дополнителна Врти и да се Одржи и да Победиме режимот, играчите имаат дури и повеќе шанси за победа голема! колку се заработува со удар на казино.