минатото слот примачите за new england patriots

бесплатни бонус кодови за raging bull казино

ВИП baccarat приходи доминираше во Макао е казино пазар во 2011 година како што outgrew гејминг индустријата во енклава.Приходите се до 44.6% да MOP196.1billion (bn) во споредба со годината пред да, како сектор изнесува 73% од енклава вкупниот казино бизнис за годината.Бројките, објавен од страна на Индустријата за Инспекциски надзор и Координација на Бирото, покажа маса на пазарот baccarat беше втор на оваа листа како генерирање на приходи на MOP48.7bn, така до 39.4% во однос на претходната година.На енклава е слот машини заврши годината како grossing казино игри со MOP11.4bn во приходи, зголемување на 32.6% во однос на претходната година.Претходните ова беа слотови, која изнесува 4,3% од игри на приходи за годината.Инвеститор забелешка предложи првата недела на тргување во Макао е побавно отколку што се очекуваше.ХСБЦ Глобалното Истражување аналитичар Шон Monaghan рече: "јануари 2012 година започна полека со првите осум дена што укажува на пазарот бруто игри на приходите беше до 15 проценти годишно-на година." Тој додаде: "Ова изгледа ниска наспроти нашите очекувања од 30 проценти [раст] за јануари и може да се одрази затишје пред почетокот на сите важни Кинеската Нова Година, која започнува крајот на јануари споредено со февруари 2011 година." Тоа е се уште рано дена уште како аналитичар со право се укажува, Кинеската Нова Година ќе обезбеди добредојден поттик за област како целина.Одморалишта Светот Манила потпиша нов договор со Азија Покер Турнеја (АПТ) за да ги видите турнир користење на простор за четири и повеќе години.Почнувајќи со АПТ Филипини од април 15-25, 2012, АПТ е должен да одржи најмалку два настани годишно во казино вклучувајќи ги и ПРЕПОРАКИ серија а помалку СПОСОБЕН Азија Серија.ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ на Казино Операции во RWM, Hakan Dagtas, коментираше: "Двете страни беа многу среќни со едни со други од претходните години и нема причина да не се продолжи и да се развие пазарот.Во текот на изминатите три настани, ние се разберат она што го сака, што да очекувате и дали другата страна може да достави до очекувањата." Партнерството е во место од 2010 и двете страни ќе надеж за подобро рекорд-поставување на 396 учесници во минатата година АПТ Азија Серија Манила Главниот Настан.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre минатото слот примачите за new england patriots.