кој слотови дава луфтханза

постојат

Анонимен човек беше убиен во четвртокот во Gila Реката Хотели & Казина – Дивиот Коњ Помине паркинг гаража.Фатална снимањето е најновите насилни инцидент во бројни игри сопственост гаражи или паркинзите на национално ниво кој слотови дава луфтханза . Gila Реката полициски службеници, наводно, биле на вториот кат од гаража, кога тие слушнале gunshots, според azfamily.com, на Аризона вести сајт.Кој е на околу 2 сум.За неколку секунди, полицијата се стрча на трето ниво.Тие се најде човек на подот.Тој имал претрпено неколку прострелни рани, според KPNX, една локална ТВ станица.Пред спасувачите може да транспорт на жртвата на една болница, тој умрел додека во гаража, полицијата рече.На осомничени стрелец беше, исто така, наводно, се обидува да рана една жена која беше во близина на повредени човек.Службеници разменуваат огнено оружје со наводната assailant.Никој не беше повреден за време на размена на куршуми.Жената беше во можност да се кандидира од областа.Таа не беше повреден.Осомничениот, исто така, се обиде да се кандидира од криминал сајт.Но, полицијата беа во можност да го фати по кратко потера, KPNX рече.Осомничениот бил однесен во притвор.Тој беше транспортиран во болница во Феникс за медицински третман, azfamily.com објавено.Тоа не беше јасно што болест или повреда, тој беше страдање.Осомничениот беше примен во болницата, KSAZ, локалната ТВ станица во Аризона, пријавени.Тој ќе биде посветена на трошоци и затворен во еден локален затвор откако тој добива пуштен од болница, во извештајот се додава.Неговото име не беше веднаш ослободен од страна на полицијата.Ниту пак е познато какви обвиненија ќе бидат поднесени.Полицијата се сомнева оние кои се вклучени во инцидентот знаеше едни со други пред снимање.Почетна вести извештаи не укажуваат на она што околности доведе до пукање.Сите три лица кои се вклучени во инцидентот не се дел од Gila Реката Индиската Заедница.Племето е резервација се наоѓа во Аризона за 583 квадратни милји.Казино се наоѓа во близина на Чендлер, Ariz.Тоа е за 22 милји југозападно од Феникс.Во текот на истрагата, на паркинг гаража беше затворен за јавноста.Сепак, казино остана отворена.Минатиот месец, а Детроит човек беше уапсен во врска со фатална пукање во Моторни Град Казино паркинг гаража.Во февруари, двајца мажи потребна хоспитализација по добивање на избоден неколку пати во паркинг гаражи во Грутка Casino Resort во Искри, Nev.Исто така, двајца разбојници нападнале една постара човек минатиот Божиќ Ден во Лас Вегас игри сопственост паркинг гаража пред крадење на неговиот паричник.Жртва на напад на Сем е Град Hotel & Коцкање Сала беше се верува да биде во неговата 90-тите години, според Лас Вегас Преглед-Весник.Во Октомври, Палм Спрингс, Калифорнија.полицајците пукал два грабеж осомничени како тие се обиделе да го забрза далеку од паркинг гаража во Agua Caliente Казино.Еден имаше само наводно ограбувале жена во gunpoint.Октомври инцидентот се следи септември снимање на паркинг гаража во исто игри сопственост.Порано насилен напад во Agua Caliente Бенд на Cahuilla Индијанци'е во сопственост на казино беше под истрага како обид за убиствата.Во август минатата година, фатална снимањето се одвиваше во Смарагд Кралицата Казино гаража во Такома, се Мијат.Во јули, уште една фатална пукање што се случи на Победникот е Начин паркинг гаража во Флорида е Seminole Хард Рок Hotel & Casino Холивуд. кој слотови се најдобри.