она што е повик да се подигне и да се свитка во покер

холивуд казино амфитеатар luke bryan

Еден пар на локалните играчи ужива соодветна цел на нивниот видео покер кралската флеш хитови.Среќа bettors секој хит последователни кралската бранови на Реверзибилна Royals Видео Покер Игра за неколку часа од еден на друг петок на Црвена Карпа Казино, според Станица Казина ослободување.Првиот гостин хит реверзибилна последователни кралската околу 5:30 стр.м.за да победи $27,101 со $1.25 влог.Околу 9:30 часот, втората последователни кралската наредени за да победи $132,395 на $1.25 влог.Двајцата гости побара да остане анонимен.Победниците низ Јужниот дел на Невада Harrah 's Laughlin Џери погоди за $78,180 на Крајната Texas Hold' em табела игра она што е повик да се подигне и да се свитка во покер. — Harrah ' s Laughlin (@HarrahsLaughlin) 16 јануари, 2021 Четири Квинс Овој играч помина оди и собрани 10.000 долари на Монопол slots игра она што е повик пати се подигне во покер.
— 4 Квинс HotelCasino (@4QueensLV) 18 јануари, 2021 Lyn, еден посетител од Тексас, го освои Змеј Линк Гранд Прогресивна џекпот на $16,583.72 холивуд казино амфитеатар јура парк. — 4 Квинс HotelCasino (@4QueensLV) 18 јануари, 2021 На Орлеанс Еден Долар Бура играч погоди за $13,938 холивуд казино амфитеатар luke bryan. — orleanscasino (@orleanscasino) 16 јануари, 2021 холивуд казино амфитеатар мериленд височини.