како да се исчисти казино чипови

како да се победи во рулет electronica казино

Здраво домаќинство бренд покер celebs!Никогаш не сум видел толку многу големо име покер celebs во едно место во таква висока концентрација во мојот живот, и сите од нив биле среќни да бидат таму и среќен да разговара со вас.Добрите се обидел до преземат слики со други аргументи, наместо вообичаените (и обично досадни) навивачи поставата до преземат слики со нив, тие беа на подиумот со пријатели, колеги и фанови, и Антонио беше дури и вршење на магичен трик или две во предната врата.Се разбира Победа Покер екипажот се задржани VIP табела за своите најблиски пријатели и добрите, и како работите почнаа забавување на Буда, природно забавата организирана по што беше договорено.Победата Покер извршен ДИРЕКТОР Дан Fleyshman, добрите Antonio Esfandiari, Фил Helmuth, Џеф Madsen, Лив Boeree, Devilfish, Мајкл Caselli, и повеќе се пресели на партијата да клуб во Оксфорд циркус, заеднички спакувани целосната на Лондон најдобрите каде Dom Perignon, снимки, и Grey Goose Вотка беа донесени околу маса ви благодариме повторно за да тимот Победа.Гледајќи како WSOPe допрва треба да дури и навистина да почнат, јас мислам дека тоа е безбедно да се каже дека сите во Лондон покер сцена веќе треба одмор.. како да се исчисти казино чипови. Исходот на Галерија & ДАФ награда на ова ЕП партија @ Фанки Буда.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се исчисти керамички покер чипови.