како да се победи во казино рулет вистински

како можам да тврдат дека моето бонус на 888 казино

Оттогаш Пенсилванија е казина воведе маса игри во јули, броеви се следи нагоре, нагоре и подалеку.Бруто-маса игри приходите за месец септември беа $36.8 m, што претставува зголемување за 6.5% во текот на август е $34.5 м.Слотови направи дури и подобро, земајќи ги во $186.3 m, што претставува зголемување од 7.8% од истиот период претходната година.Во меѓувреме, во текот на Атлантик Сити, кој се користи за да биде во можност да смета на busloads на Пенсилванија постарите да подлога нивните казина' крајна линија, на фразата "навреда за повреда' е се bandied за.Њу Џерси игри регулатори го најави тие ќе бидат поднесување три казина – Атлантик Сити Хилтон Казино Одморалиште, Одморалишта Атлантик Сити и Адут Марина Хотел Казино – да се " финансиска стабилност тестовите.Досега оваа година, Одморалишта има објавено оперативен загуба од $10.8 m, Хилтон има изгубено $14.2 m, и Труба Марина е надолу $3.7 m.Сите три објекти се борат под тешките долг товари.Во овој момент, никој не зборува за укинување на овие капацитети' лиценци, но Казино Контрола на Комисија сака да ги задржи поблиску табови на нивните финансии.Значи, ова ќе биде еден бод во времето, или претходник на стечајна постапка?Како поранешен Комисија стол почитуваат, "Мојата цел беше да се биде позитивна.. како да се победи во казино рулет вистински. бев во потрага по начини да гласаат и да, да не се затвори секој надолу." Тоа е духот.По сите, овие казина се доволно добри, тие се доволно паметни и doggone тоа, луѓето сакаат да се обложуваат таму.Барем, тие не се до јули, по што тие одлучија тие повеќе би сакале да се обложи во Пенсилванија.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се победи во рулет electronica казино.