јас ќе се победи големи во казино вечерва

вклучена вечера ѕвезда казино голд коуст

Bodog88 има потпишано и нејзините последни големи лиценцирање се справи овој пат со Sunplus ONEbook јас ќе се победи големи во казино вечерва. Bodog Бренд Азија стекнувачот сега ќе биде во можност да им понуди на своите клиенти голем број на во-игра спорт обложување опции во она што е најбрзо растечка локација во светот на онлајн игри индустрија ќе индијана легализира онлајн покер. "Азија играчи љубов во игра обложување и побарувачката буквално илјадници различни натпревари да се обложувате и Sunplus ONEbook ќе им даде на нашите клиенти овие опции", рече Роберт Gustafsson Управниот Директор за Bodog Азија.На ONEbook понуда е главниот клуч на рака спортски обложувања платформа која е понудена од страна Sunplus.Тој нуди повеќе од 5,000 во-игра настани и 18,000 во-игра пазари месечно и тоа значи дека Bodog88 корисниците ќе имаат пристап до најдобрите цени на пазарот.Карлос Salas, извршен ДИРЕКТОР на Sunplus додаде: "Ние сме среќни, дека таква почитуван бренд избра SunplusONEbook да се испорача во-игра спортски настани во нивните играчи во Азија." За разлика од тоа да биде солидна партнерство, договор повторно ја повторува добро познат фактот дека Азија е место да се биде во право сега во глобалната онлајн игри индустрија (нешто што никој друг, од Калвин самиот се предвидува на крајот на годината).Компании кои имаат приватни структура и имаат добра стратегија во Азискиот пазар се најуспешни фирми во онлајн коцкање индустрија во моментов.Дали тоа да биде земја-базирана или онлајн, на пазарот се зголемува побрзо од кога било во Далечниот Исток, нешто што Gustafsson ја призна пред и додаде тој, "Азија онлајн игри на пазарот се зголемува побрзо отколку каде било на друго место во светот и пејсажот се менува толку брзо во оваа индустрија дека флексибилност станува апсолутно суштинско значење и Sunplus е™ софтвер и ресурс е втор на ништо." Со цел да ги продолжат своите март како лидер во Азија онлајн коцкање индустрија, Bodog е да продолжите да ги регрутира најдобрите талент таму.Ако тоа звучи како се до вашиот улица посета на Bodog Нација сајт каде што можете да барате надвор на работа која одговара на вас и работа во најбрзо растечки дел на онлајн коцкање индустрија.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre јас ќе победи во казино вечерва.