Geant казино место де ла нација

слободни места за забава 777

Пекинг весник извештајот – придонес коментари од Кинески официјални претставници на социјалните болести на Кинескиот народ се случува во странство за да се коцка – се поврзани со големи продаде отпуштања во четвртокот во акции на неколку Јужна кореја казино оператори, рече белешка од Унијата Игри Истражување Macau Ltd.ut истражувањето куќа додаде дека во своето гледање на член немаат влијание врз Кинеската централна влада позиција во однос на Макао geant казино место де ла нација.

...ние мислиме дека тоа е важно да се истакне дека Macau беше споменато во заминување, но не беше споменат како место каде што се preys по Кинески лица.Како такви, ние не веруваме во Макао е цел на овој член иако медиумите и инвеститорите се чини дека да се биде цртање овој заклучок," изјави Унија Игри аналитичари Грант Govertsen и Felicity Chiang.ellow казино оператор Гранд Кореја Слободно Co Ltd (GKL) падна 9.69% на KRW35,400 на ден geant казино план де campagne марсеј. KL работи тројца странци-само казина во Јужна Кореја под Седум Среќа бренд.Две се во Сеул, а еден е во јужниот дел на пристанишниот град Busan.nion Игри, рече во својата имајте на ум: "...на член укажа на казина на Кореја е Jeju Остров како прекршителите кои плен на Кинески клиенти и ги предизвика разни проблеми (стечај, семејствата се распаѓаат, итн.)." nion Игри дополнително се вели во својот најнов имајте на ум дека медиумите и други аналитичари' извештаи за clampdown на транзит визи да Macau беа "најверојатно се претерани", по истражувањето куќа направена посета во четвртокот на копното страна на Gongbei граница портата.nion Игри изјави: "Во крајна линија врз основа на нашите согледувања е дека ние не мислам дека имало било каков материјал да се промени за да транзитна виза шема (надвор од ограничувањата, веќе имплементиран на овој минатото јули) и тоа е малку веројатно дека илјадници посетители се во ризик и се сврте настрана секој ден."nion Игри, исто така, рече таа мисла извештаи на копното службен Li Fei коментар направени во Макао за потребата за градот да се одвои нејзината економија исклучување коцкање беше "ништо ново и се звучеше време и повторно од страна на владините функционери". geant казино план де campagne фото.