среќа 31 казино без депозит бонус

палатата на можност бесплатно казино чип

Водечките iGaming иноватори Betsoft Игри соопшти денеска дека тие имаат потпиша партнерски договор со истакна италијански оператор BetFlag. BetFlag ќе биде преземање на Betsoft е стабилна колекција на AAMS-одобрени Slots3™ игри, вклучувајќи ги и најпопуларните хитови GIOVANNI Е КАМЕЊА и ОГАН & ЧЕЛИК.Италијанската компанија, исто така, ќе се нудат Betsoft е AAMS-одобрени Того™ наслови за да ја нахрани растечката мобилна сектор на индустријата среќа 31 казино без депозит бонус.

"BetFlag значително да се постигне во текот на италијанскиот пазар", рече Мигел Micallef, Менаџер на Betsoft Игри. "Тие се обезбеди целосна услуга iGaming искуство на своите играчи дека ќе биде дополнително зголемена со додавање на нашите AAMS-уверение suite.Познати по нивната силна посветеност за услуги на клиентите на секое ниво на нивната работа, BetFlag е идеален партнер за нас и ние се уверени во успех во иднина на овој договор." "Ние сме многу среќни да се додаде Betsoft е неверојатна игри на нашата актуелна понуда", рече Доменико Galizia, извршен ДИРЕКТОР на BetFlag.
"Тоа е ретко да се најде таков висок степен на квалитет шири во текот на толку многу различни наслови.Ние знаеме дека нашите играчи ќе биде задоволство да се има таква неверојатна iGaming искуство кога ќе ја посетите нашата страница. "Betsoft е постојано додавање на нивната листа на AAMS-одобрени игри.Поради тоа, ние сме многу возбуден за да види што е во продавница за наредната година." За Betsoft Игри: Betsoft Игри, широко познат како иноватор и лидер на вистинска 3D cinematic игри, е на Ниво на Еден програмер и услуги на целосен систем онлајн игри на среќа софтвер.Со играта библиотека од над 190 игри, вклучувајќи иконите Slots3™ серија, Betsoft Игри ги има исполнето и го надмина квалитет најде во конзола за видео игри и анимирани долгометражни филмови.Почнувајќи во 2012 година, Betsoft започна концентрирани притисни во мобилни игри сектор, конвертирање на нивните популарни Slots3™ игри да бидат достапни како на Того™ колекција среќа 31 казино преглед trustpilot.
Betsoft Игри е широко портфолио на клиенти ги вклучува некои од најдобрите игри операции во индустријата.За ставање во промет или притиснете прашања, ве молиме контактирајте [email protected] или посета www.betsoft.com среќа 21 казино woodland вашингтон. Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre палатата на можност бесплатно казино чип.